web stats
Kapat (x)
Anasayfa Diziler Yeni Eklenenler En Çok İzlenenler IMDb Top 250 İletişim

Yeni Eklenen Filmler

Scream - Çığlık
Bir lise öğrencisi olan Casey tuhaf bir telefon alır. Telefonun öteki ucundaki sesi tanımamaktadır. Bir süre sonra yaşanan bir cinayet üzerine polis ve medya olayın üzerine gitmeye başlar. ‘Hayalet surat’ adı verilen bir katil, çevresinde gördüğü gençleri birer birer öldürmektedir. 

Korku filmlerinin belli klişelerle örüldüğünü düşünen bir grup genç ise, naklen yaşadıkları bir korku filminin içerisinde hayatta kalmaya çalışacaktır. Katille bir kedi-fare oyununa tutuşacaklardır. Wes Craven’ın kendi filmografisiyle ve korku türüyle inceden alay ettiği ancak buna müteakip korkutmayı da başardığı filminin başrollerinde Drew Barrymore, Roger Jackson ve Neve Campbell gibi oyuncuları görmek mümkün.
7.6/10
7.2/10
Yönetmen
Wes Craven
Yapım
1996 / Amerika / 111 Dakika
Oyuncular
Neve Campbell, Courteney Cox, David Arquette
Tür
Sunum
720P HD Altyazılı izle
İzlenme
52557 kez izlendi
Time Bandits - Zaman Haydutları
Küçük bir çocuk ve ona eşlik eden 6 küçük dostu, zaman içinde garip yolculuklar yaparak efsanevi karakterlerle karşılaşırlar. Napolyon, Robin Hood, Kral Agamemnon ve daha birçokları ile karşılaşan grubun elinde Yüce Varlık’tan çalınmış bir zaman haritası vardır. Şeytani kötü düşmanları da bu haritanın peşindedir.
6.4/10
7.0/10
Yönetmen
Terry Gilliam
Yapım
1981 / İngiltere / 116 Dakika
Oyuncular
Sean Connery, Shelley Duvall, John Cleese
Tür
Sunum
720P HD Altyazılı izle
İzlenme
50254 kez izlendi
Who Framed Roger Rabbit - Masum Sanık Roger Rabbit
1947 yılında, Hollywood'ta geçen yarı animasyon hikayenin başkarakteri ünlü yıldız Roger Rabbit. Parladığı stüdyo ve yapımlar ona gerçek bir şöhret ile güzel ve seksi karısı Jessica Rabbit'i getirmiştir. Ne var ki son zamanlarda ilişkileriyle ilgili büyük bir problem vardır. Karısının Marvin Acme ile birlikte olduğundan ve aldatıldığından şüphelenen Roger, bu şüphelere son vermek için Eddie Valiant isimle bir dedektifle anlaşır. 

Bir süre sonra Marvin Acme esrarengiz bir şekilde ölü bulunduğundaysa Roger bu cinayetin baş şüphelisi haline gelir. Bir yanda Roger'ı karalamanın peşinde olan Hakim Doom, öte yanda ise baş şüphelisi olduğu bir cinayet... Roger, artık dedektiften acilen bu cinayeti çözmesini istemek zorunda kalır, fakat dedektifin karşılaştığı manzara daha da korkunçtur: yaşadıkları Toontown'ın varlığını tehdit eden tuhaf durumlarla karşı karşıyadırlar.
8.1/10
7.7/10
Yönetmen
Robert Zemeckis
Yapım
1988 / Amerika / 104 Dakika
Oyuncular
Bob Hoskins, Christopher Lloyd, Joanna Cassidy
Tür
Sunum
720P HD Altyazılı izle
İzlenme
22709 kez izlendi
Persuasion
19 yaşındaki Anne, genç ve yakışıklı deniz subayı Frederick Wentworth'e delicesine aşık olmuştur. Ama Frederick'in ne serveti ne de sınıfsal düzeyi uygun değildir. Anne'in ailesi bu birlikteliğe karşıdır ve onu nişanı bozmaya ikna ederler. Sekiz yıl sonra, Anne kararından pişman olur. 

Frederick'i sevmekten asla vazgeçmez ve Frederick, ün ve servet sahibi olarak denizden döndüğünde, yöredeki evlenme çağına gelmiş her genç kadın gibi sadece seyreder. Frederick, kalbinin sesini dinlemek yerine ailesini dinleyen Anne'i affedebilecek mi?
7.7/10
7.6/10
Yönetmen
Adrian Shergold
Yapım
2007 / İngiltere / 107 Dakika
Oyuncular
Sally Hawkins, Alice Krige, Rupert Penry-Jones
Tür
Sunum
720P HD Altyazılı izle
İzlenme
64548 kez izlendi
Madadayo
Japon sinemasının uluslar arası alanda en çok tanınan ustası Akira Kurosawa, bu filminde, öğrencileriyle kurduğu yakın ilişkiyle ünlenen, profesör ve yazar Uchida Hyakken’in yaşamını ve çalışmalarını ele alıyor. 

Usta-çırak ilişkisi, Kurosawa’nın çalışmalarında önemli bir motif olsa da, burada Uchida’nın, bize filmin anlamını öğretmeye çalışan olgunluk çağındaki Kurasawa olup olmadığı merak konusu olmuştur. Filmde Kurosawa tarzının pek çok özelliğini görmek mümkündür: Geniş açılı uzun planlar, grupların çerçeve içindeki düzenlenişi... 

Asıl merak edilmesi gereken bunun ne kadarının, Kurosawa’nın parlak günlerinden beri çok değişmiş olan çağdaş Japon bakış açısından kaynaklandığıdır.
8.9/10
7.5/10
Yönetmen
Akira Kurosawa
Yapım
1993 / Japonya / 134 Dakika
Oyuncular
Tatsuo Matsumura, Kyôko Kagawa, Hisashi Igawa
Tür
Sunum
720P HD Altyazılı izle
İzlenme
41798 kez izlendi
The Rocky Horror Picture Show
Yeni evlenmiş olan Janet Weiss ve Brad Majors yağmurlu bir gecede yollarını kaybeder. Ardından Weiss ve Majors bir şatoya sığınırlar. Bu şatonun sahibi, travesti bir bilimadamı olan Dr. Frank-N-Furter'dır. 

Dr. Frank-N-Furter, o gece Rocky Horror adında bir aşk kölesi yaratacağını açıklar. Janet Weiss ve Brad Majors'ın saklı kalmış ve bastırılmış duyguları ortaya çıkar.
8.0/10
7.4/10
Yönetmen
Jim Sharman
Yapım
1975 / İngiltere / 100 Dakika
Oyuncular
Tim Curry, Susan Sarandon, Barry Bostwick
Tür
Sunum
720P HD Altyazılı izle
İzlenme
56596 kez izlendi
White Material - Beyaz İnsan
Claire Denis, ilk filmi Çikolata’dan yirmi bir yıl sonra, senaryosunu ünlü Fransız yazar Marie N’Diaye ile birlikte yazdığı Beyaz İnsan ile Afrika’ya geri döndü. Denis’ye özgü parçalı bir anlatım izleyen film, şiddetli bir ayaklanmayla sarsılan adı belirsiz bir Afrika ülkesinde, kahve tarlalarına sahip Maria adında dirayetli bir beyaz kadını izliyor. 

Hasattan bir hafta önce ordu ile isyancılar arasındaki şiddet tırmanıyor ve Maria’nın işçileri kaçıyor. Maria direnmeye kararlı olsa da eski kocası ondan habersiz ailesini Fransa’ya kaçırma planları yapıp çiftliğin satışı için anlaşıyor.
7.9/10
6.9/10
Yönetmen
Claire Denis
Yapım
2009 / Fransa / 106 Dakika
Oyuncular
Isabelle Huppert, Christopher Lambert, Isaach De Bankolé
Tür
Sunum
720P HD Altyazılı izle
İzlenme
28533 kez izlendi
Hunting and Gathering - Ensemble, c'est tout - Bir Aradayız, Hepsi Bu
Genç bir kadın olan Camille, Philibert ve Franck adlı iki komşusuyla dost olur; rahat ve huzur bulmak için onların evine yerleşir. Ailevi geçmişleri ve kişilikleri bakımından birbirlerine zıt bu üç karakter, uyum içinde hayatın tadını yakalarlar. Tartışmaların, kavgaların, barışmaların, suç ortaklıklarının ötesinde, “bir arada” olmanın keyfi onları daha güçlü kılar. Derken, inatçı olduğu kadar dünyalar tatlısı olan Franck’ın anneannesini de aralarına almaya karar verirler.

Hikâyenin kahramanları feleğin çemberinden geçmiş, biraz yabani ve yalnız karakterlerdir; fakat gönül zenginliğine ve duyguların gücüne inanırlar. Peki, “Bir aradayız, hepsi bu” diyerek kendilerini keşfetmeleri, kendilerini gerçekleştirmeleri mümkün olabilir mi? 

Masala yakın durmakla birlikte, film burada gündelik hayatın tarafını tutuyor. Her şey toz pembe değil ve kendileri için inşa ettikleri bu fanusta dram eksik olmuyor. Dışarıda olduğu gibi içeride de, mutluluklarının üzerinde bir tehdit kol geziyor: Hayatın sert darbelerinden, kenara çekilme riskini de göze almadan, nasıl kaçmalı?
7.5/10
6.8/10
Yönetmen
Claude Berri
Yapım
2007 / Fransa / 97 Dakika
Oyuncular
Audrey Tautou, Guillaume Canet, Laurent Stocker
Tür
Sunum
720P HD Altyazılı izle
İzlenme
125084 kez izlendi
The Wind Risen - Kaze tachinu - Rüzgar Yükseliyor
The Wind Rises, uçaklara bir hayli ilgili olan ve bir gün uzman bir uçak tasarımcısı olmanın hayallerini kuran başkahraman Jiro'nun hikayesini ele alıyor. En büyük idolü ise bu alanda tanınmış bir uzman olan, Alpler'in ötesindeki Caproni'dir. Caproni işlerinin estetik güzelliği ve muazzam teknik becerisiyle bu alanın önde gelen isimlerinden biri olmuştur. 

Çocukluğundan beri görme sorunları yaşayan Jiro, 1930'ların sonundan önemli bir kurumun uçak departmanına girmeyi başarır. Zaman ilerledikçe başarısı patronlarının da ilgisini çeker ve onu istediği gibi tasarım yapması konusunda özgür bırakmaya karar verir. İkinci Dünya Savaşı başlamak üzeredir ve Jiro'nun hayatında birçok şeyi değiştirecektir. Filmin yönetmen koltuğunda usta sinemacı Hayao Miyazaki bulunuyor. The Wind Risen - Kaze tachinu - Rüzgar Yükseliyor 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
8.2/10
8.0/10
Yönetmen
Hayao Miyazaki
Yapım
2013 / Japonya / 126 Dakika
Oyuncular
Joseph Gordon-Levitt, John Krasinski, Emily Blunt
Tür
Sunum
720P HD Altyazılı izle
İzlenme
115473 kez izlendi
Noah - Nuh: Büyük Tufan
Kabil'in soyundan gelen insanoğlu, kuşaklardır Yaradan'ın çizdiği iyilik yolundan sapmış, dünyanın tüm güzelliklerini ve nimetlerini sonuna kadar emip tüketerek yeryüzünü yaşanmaz hale getirmiştir. Dahası bir parça et için her türlü ahlaksızlık, hırsızlık, cinayet ve kaos normal hale gelmiştir. İnsanlığın bu sefil hali karşısında Nuh rüyasında, Yaradan'ın kendisini yaşanacak büyük bir tufana karşı uyardığını görür. Yaradan ondan büyük bir gemi inşa etmesini ve yeryüzünde yaşayan tüm hayvan cinslerinden bir çift almasını emreder. Bu gemi aynı zamanda ailesinin de tek kurtuluşu olacaktır. Tufanın yaklaşmakta olduğunu öğrenen sapkın insanoğlu ise geminin içine girmek için Nuh'a karşı saldırıya geçecektir....

Nuh Peygamber rolünde Akademi Ödüllü Russell Crowe'u izlediğimiz filmde Crowe'a Jennifer Connelly, Emma Watson ve Anthony Hopkins gibi isimler eşlik ediyor. Epik öğlerin yanısıra fantastik unsurları da bir araya getiren filmin yönetmeni ise en son Siyah Kuğu (Black Swan) filmiyle izleyici karşısına çıkan ünlü yönetmen Darren Aronofsky. Noah - Nuh: Büyük Tufan 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
5.7/10
6.3/10
Yönetmen
Darren Aronofsky
Yapım
2014 / Amerika / 138 Dakika
Oyuncular
Russell Crowe, Jennifer Connelly, Anthony Hopkins
Tür
Sunum
720P HD Altyazılı izle
İzlenme
159755 kez izlendi
Beauty and the Beast - La belle & la bête - Güzel ve Çirkin
Başarılı bir tüccar, tüm varlığını denizde kaybettikten sonra altı kızını da yanına alıp daha kırsal bir yere taşınmak zorunda kalır, yolculuk bittikten sonraysa gül çaldığı gerekçesiyle 'Çirkin' tarafından cezalandırılır. Kızlarının en küçüğü olan 'Güzel', başlarına gelen felaketlerden kendini sorumlu tutar ve babasının cezasını üstlenerek kendini feda eder. Çirkin'e ait olan gizemli şatoda onunla birlikte yaşamaya başlayan Güzel, bu şatonun göründüğü gibi tehlikeli ya da karanlık bir yer olmadığını fark eder. Zamanla birbirlerini tanımaya başladıklarında genç kadın, Çirkin'in geçmişine ait sırları öğrenir. 

Çirkin bir zamanlar krallığı olan yakışıklı bir prenstir ve kendisine yapılan bir büyü nedeniyle yıllardır Çirkin olarak yaşamaktadır. Şimdi cesur ve hayat dolu Güzel, ne pahasına olursa olsun Çirkin'i bu büyüden kurtarmaya çalışacaktır.
Disney'in çocuk klasikleri arasına giren Güzel ve Çirkin masalının yeni bir uyarlaması olan film, fantastik ve romantik unsurların yanı sıra gerilim tonu olan bir yapım. Filmin yönetmenliğini ve senaristliğini, daha önce Kurtların Kardeşliği, Sessiz Tepe gibi filmlere imza atmış olan Christophe Gans üstlenirken, başrollerde Fransız oyuncular Vincent Cassel ve Léa Seydoux yer alıyor. Beauty and the Beast - La belle & la bête - Güzel ve Çirkin 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
6.9/10
6.4/10
Yönetmen
Christophe Gans
Yapım
2014 / Fransa / 112 Dakika
Oyuncular
Vincent Cassel, Léa Seydoux, André Dussollier
Tür
Sunum
720P HD Altyazılı izle
İzlenme
108116 kez izlendi
The Hidden Fortress - Kakushi-toride no san-akunin - Saklı Kale
Ortaçağ Japonyasında geçen filmde Derebeyliği lordu Yamana'nın, komşusu Akizuki'yi bozguna uğratmasıyla, Akizuki'nin mirasçısı olan prenses Yukihime hayatta kalarak samuray Rokurota ile birlikte bir kaleye saklanır. Prensesin kabilesine ait 170 pound altın külçeden oluşan savaş servetini alıp Akizukis'in arkadaşı Hayakawa'nın elinde olan komşu vilayetine kaçabileceğini düşünen Yamana altınları sahibiyle beraber yakalama emri verir. 

Bu olurken altın Tahei ve Matashichi adlı iki düşük rütbeli samuray tarafından topraktan çıkartılır fakat onların bu sevinci Rokurota'ın kızgınlıkla patlamasıyla erken sona erer. The Hidden Fortress - Kakushi-toride no san-akunin - Saklı Kale 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
8.5/10
8.0/10
Yönetmen
Akira Kurosawa
Yapım
1958 / Japonya / 139 Dakika
Oyuncular
Toshirô Mifune, Misa Uehara, Minoru Chiaki
Tür
Sunum
720P HD Altyazılı izle
İzlenme
59361 kez izlendi
The Last Days - Los últimos días - Son Günler
Tüm gezegeni gizemli bir salgın kaplar. İnsanlar hemen ölüme neden olan açık alanlardan korkmaya başlar. Kısa bir sure içinde, dünya nüfusu binaların içinden çıkamaz duruma gelir. Barcelona kaos içine sürüklenirken, Marc kayıp kız arkadaşı Julia’yı bulmak için dışarıya çıkmadan bir yolculuğa başlar. The Last Days - Los últimos días - Son Günler 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
6.7/10
6.0/10
Yönetmen
David Pastor, Àlex Pastor
Yapım
2013 / İspanya / 100 Dakika
Oyuncular
Quim Gutiérrez, José Coronado, Marta Etura
Tür
Sunum
720P HD Altyazılı izle
İzlenme
91414 kez izlendi
Metegol
Amadeo, oldukça utangaç fakat yetenekli bir çocuktur. Futbol oynadığı takım, zaferlerle dolu bir dönem geçirdikten sonra yenilgi üstüne yenilgi almış, parıltısını yitirmiştir. Kendisinin de desteğiyle, sahadaki en büyük rakipleriyle karşı karşıya gelmeleri gerekecektir. Takım kaptanlarının da rehberliği sayesinde, sağ açıkta oynayan Amadeo ve takımı büyük bir maceraya atılacaktır. Aşk, arkadaşlık ve beraberlik duygularının karışımı olan bu macera grubun eski ağır toplarını da bir araya getirecektir. Acaba takımın onurunu bu önemli maçta kurtarmak mümkün olabilecek midir? Metegol 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
8.4/10
7.2/10
Yönetmen
Juan José Campanella
Yapım
2013 / Arjantin / 106 Dakika
Oyuncular
Rupert Grint, Anthony Head, Peter Serafinowicz
Tür
Sunum
720P HD Altyazılı izle
İzlenme
72654 kez izlendi
Just Like Heaven - Cennet Gibi
Elizabeth Masterson, San Francisco’da mesleğine kendini adamış bir doktordur ve işinden başka hiçbir şeye vakit bulamaz. İki çocuk sahibi kız kardeşi ile buluşmaya gelirken Elizabeth bir araba kazası geçirir ve komaya girer. Bu sırada eşini yeni kaybetmiş olan David Abbot adındaki bir mimar San Francisco’ya taşınır ve Elizabeth’in dairesini kiralar. O evde yaşarken Elizabeth’in ruhu onu takip etmeye başlar. 

Genç kadının komadaki bedeni hastanede kalırken ruhu firar etmiştir. Elizabeth kim olduğunu dahil hiçbir şeyi hatırlamamaktadır. Tek emin olduğu, o dairenin kendisine ait olduğudur. Tartışmaya bir son verebilmek için David, onun gerçekte kim olduğunu bulmaya çalışır. Bu işi birlikte yapmaya başladıklarında ise aralarında duygusal şeyler gelişmeye başlar. Aşka düştüklerinde, Elizabeth’in kim olduğunu bulmaları ile aslında kaderin onları bilerek bir araya getirdiğini anlarlar. Dahası Elizabeth halen komadadır. Just Like Heaven - Cennet Gibi 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
7.7/10
6.8/10
Yönetmen
Mark Waters
Yapım
2005 / Amerika / 95 Dakika
Oyuncular
Reese Witherspoon, Mark Ruffalo, Donal Logue
Tür
Sunum
720P HD Altyazılı izle
İzlenme
142052 kez izlendi
A Woman in Berlin - Anonyma - Eine Frau in Berlin - Berlin'de Bir Kadın
1945 baharında Rusya işgali altındaki Berlin'deyiz. Bombalar altındaki şehirde kalanlar başlarına gelecek felaketleri bekliyorlar. Şehre giren Rus askerleri, ele geçirdikleri Alman kadınlara tecavüz etmeye başlıyorlar. Hayatta kalma mücadelesi veren Alman bir kadın gazeteci, kaçınılmaz gibi duran tecavüzlerden korunmak için Rus bir binbaşıyla gönül ilişkisine giriyor. Bu sırada Berlin’in dört bir yanında işgalin trajik sonuçları yaşanıyor. 

Gerçek bir olaydan ilham alan filmde savaşın acımasız yüzüne tanık oluyoruz. A Woman in Berlin - Anonyma - Eine Frau in Berlin - Berlin'de Bir Kadın 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
6.2/10
7.1/10
Yönetmen
Max Färberböck
Yapım
2008 / Almanya / 131 Dakika
Oyuncular
Nina Hoss, Evgeniy Sidikhin, Irm Hermann
Tür
Sunum
720P HD Altyazılı izle
İzlenme
92499 kez izlendi
The Child - L'enfant - Çocuk
Daha yirmi yaşındaki Bruno ve on sekiz yaşındaki Sonia, Bruno''nun okul çocuklarından devşirdiği çetesinin kapkaç gelirleriyle geçinmeye çalışırlar. Sonia Jimmy''yi doğurduğunda tasasız hayatlarının düzeni bozulur. Bir süre evsiz kalırlar, Bruno bebeği satar, Sonia tamamen içine kapanarak Bruno ile görüşmek bile istemez. Kazanacağı paradan başka bir şeyi düşünmeyen hâlâ çocuk Bruno''nun büyümesi ve gerçek bir baba olabilmesi için ne yapması gerekir? 

İşçilerin sosyal kazanımlar sayesinde yaşamlarındaki refah seviyesinin bugün nasıl sıfırlandığını ekrana getiren Dardenne kardeşler, L’enfant filmiyle bunların silinip süpürülmesinin yol açtığı yıkımı; sefaleti, gençliğin “no future” bir punk akımının etkisiyle çürümeye terk edildiğini gözler önüne seriyorlar.
5.6/10
7.4/10
Yönetmen
Jean-Pierre Dardenne, Luc Dard
Yapım
2005 / Belçika / 95 Dakika
Oyuncular
Jérémie Renier, Déborah François, Jérémie Segard
Tür
İzlenme
57198 kez izlendi
Comedian
Comedian yani Komedyen 2002 yapımlı Jerry Seinfeldin başrolde oynadığı Christian Charles yönetmenliğini belgesel filmidir.82 dakika süren belgeselin amacı insanları güldüren,filmler yapan komedyenlerin hayatını,komedyenlerin düşüncesi ,heyecanı,esprileri düşünmesi vesairenin nereden geldiğini konu almaktadır.

Seinfeld dizisinin ünlü oyuncusu Jerry Seinfeldin yanı sıra Orny Adams, Colin Quinn, Jim Norton, Ray Romano, Godfrey, Chris Rock, Jay Leno, ve Bill Cosby gibi filmde rol alan komedyenler vardır.Film çıktığından beri 2.8 milyon dolar para getirmeyi başardı,ayrıca film küfür içerdiğinden dolayı 12 yaş ve üzerine tavsiye edilmektedır.
7.0/10
7.0/10
Yönetmen
Christian Charles
Yapım
2002 / Amerika / 82 Dakika
Oyuncular
Jerry Seinfeld, Chris Rock, Garry Shandling
Tür
Sunum
720P HD Altyazılı izle
İzlenme
46096 kez izlendi
Guess Who's Coming to Dinner - Beklenmeyen Misafir
1960'larda Amerika henüz ırkçılık sorununu tam olarak çözebilmiş değildi. Varlıklı beyaz bir aile işte tam bu zamanlarda heyecanla kızlarının Avrupa'dan dönmesini bekliyorlar. Ama sadece onu özlemenin verdiği bir heyecan değil bu. Çünkü kızları İsviçre'de tanıştığı ve aşık olduğu adamı da getirecektir yanında. Aile için bu başarılı doktor damat adayı bir prens gibi karşılanacaktır. Ancak o akşam büyük bir şok geçirirler. Çünkü damat bir siyahtır. O zamanlar da ırkçılığın hafiflediği bir gerçektir ama gene de bir beyaz ve bir zencinin evlenmesi o kadar da hoşgörüyle karşılanmıyor.

Bu sıcak film aynı zamanda, filmdeki anne-babayı oynayan Katherine Hepburn ve Spencer Tracy ikilisinin son filmi. Guess Who's Coming to Dinner - Beklenmeyen Misafir 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
6.7/10
7.8/10
Yönetmen
Stanley Kramer
Yapım
1967 / Amerika / 108 Dakika
Oyuncular
Spencer Tracy, Sidney Poitier, Katharine Hepburn
Tür
Sunum
720P HD Altyazılı izle
İzlenme
27574 kez izlendi
Kill the Irishman - İrlandalıyı Öldür
Yoksulluktan gelip, bölge başkanı olarak iktidara gelen İrlanda kökenli bir Amerikalı olan Danny Greene'in gerçek hayat hikayesinden uyarlanan filmde, başkan olduğu dönemde büyük bir yolsuzlukla suçlanan Greene'in, hakkında verilen uzun mahkumiyet kararından kurutlmak için FBI muhbiri oluşunun hikayesi anlatılıyor.
5.5/10
7.2/10
Yönetmen
Jonathan Hensleigh
Yapım
2011 / Amerika / 106 Dakika
Oyuncular
Ray Stevenson, Christopher Walken, Vincent D'Onofrio
Tür
Sunum
720P HD Altyazılı izle
İzlenme
63155 kez izlendi
Tracks - Çöldeki İzler
John Curran’ın yeni filmi Tracks, Avustralyalı yazar Robyn Davidson’ın kendi anılarını kaleme aldığı aynı adlı kitabından bir uyarlama. Mia Wasikowska’nın Davidson’ı canlandırdığı film, yazarın köpeği ve dört deveyle 1977 yılında Avustralya çöllerinde yaptığı yolculuğu konu alıyor. 

Adam Driver ise, Davidson’ın yolculuğunu kaydeden National Geographic fotoğrafçısı Rick Smolan rolünde. Film büyüleyici görüntüler eşliğinde nefes kesici bir yolculuğu anlatırken; genç bir kadının meydan okuyuşuyla feminizmden, hikâyenin geçtiği coğrafya nedeniyle sömürgeciliğe kadar pek çok temaya da değiniyor. 

Yönetmen John Curran, New York’tan Avustralya’ya yerleştiği dönemde, 80’li yıllarda keşfetmiş Robyn Davidson’ın kitabını. Genç kadının bir anlamda kendisini de keşfetmek için yaptığı bu yolculuğu, kendi yolculuğuna çok yakın bulan Curran, yıllar sonra bu uyarlamayı yapmaktan büyük heyecan duymuş.
8.2/10
7.3/10
Yönetmen
John Curran
Yapım
2013 / Avustralya / 112 Dakika
Oyuncular
Mia Wasikowska, Adam Driver, Emma Booth
Tür
Sunum
720P HD Altyazılı izle
İzlenme
72703 kez izlendi
The Treatment - De Behandeling
Dedektif Nick Cafmeyer hayatı düzgün giden başarılı bir müfettiştir. Kariyeri mükemmeldir. Fakat apansızın güzel giden hayatına karanlık bir bulut çöker. Dokuz yaşında kardeşi faali meçhul bir şekilde ortadan kaybolur. Plettinckx ise herkes tarafından tanınan bir sex suçlusudur. 

Dedektifimiz Plettinckx'i sorgulamaya alır fakat delil yetersizliğinden hızlı bir şekilde serbest bırakılır. Adam manyaktır şeytani zevkleri vardır. Nick ise 9 yaşında kaybettiği kardeşinin sırlarını bu sex katili adamla bir bağlantısı olduğunu düşünür ve amansız bir takip başlar.
7.3/10
7.2/10
Yönetmen
Hans Herbots
Yapım
2014 / Belçika / 125 Dakika
Oyuncular
Geert Van Rampelberg, Ina Geerts, Johan van Assche
Tür
Sunum
720P HD Altyazılı izle
İzlenme
78583 kez izlendi
L'ennemi intime - İçimizdeki Düşman
Cezayir, 1959.. Askeri operasyonlar yoğunlaşmaktadır. Kabil'in yüksek dağlarında yaşanan savaş sırasında Fransız ordusunda bir bölüğün komutanı öldürülür. Bunun üzerine idealist Teğmen Terrien (Benoit Magimel), bölüğün başına getirilir. Bu bölükte hayattan ümidini kesmiş Çavuş Dougnac ile tanışır. Aralarındaki farklar ve içindeki bulundukları savaş ortamının zorlukları bu iki adamın da kişiliklerini sınayacaktır. 

İsimsiz bir savaşta kaybolmuş bu iki adam, aslında en büyük düşmanın kendileri olduklarını fark edeceklerdir.
7.6/10
6.9/10
Yönetmen
Florent-Emilio Siri
Yapım
2007 / Fransa / 11 Dakika
Oyuncular
Benoît Magimel, Albert Dupontel, Aurélien Recoing
Tür
Sunum
720P HD Altyazılı izle
İzlenme
39684 kez izlendi
The Double - Öteki
Simon'ın işyeri ve evi arasındaki mesafeden ibaret olan hayatı, hayallerini kurduğu kadına ulaşamayarak, annesine tahammül etmeye çalışarak ve en önemlisi çevresi tarafından görmezden gelinerek geçip gitmektedir. Çekingenliği ve içine kapanıklığı kendini daha fazla güçsüz hissetmesinden başka bir sonuca hizmet etmez, yalnızlığı günden güne derinleşir. Bir gün işyerine James adında, tıpatıp kendisine benzeyen bir çalışanın gelmesiyle bu rutinleri yok olmaya başlar.

Dostoyevski'nin yazdığı dönemde sert eleştirilere maruz kalan eseri Öteki'nin beyazperde uyarlaması olan film, bir adamın yaşarken kendi \\\\\\\"öteki\\\\\\\"siyle tanıştıktan sonra hayatında erimeye başlayan akli sınırları ve deliliğin kontrolü ele alışını anlatıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ilk uzun metrajı Submarine filmiyle dikkatleri üzerine çeken Richard Ayoade bulunuyor.
7.2/10
7.0/10
Yönetmen
Richard Ayoade
Yapım
2013 / İngiltere / 93 Dakika
Oyuncular
Jesse Eisenberg, Mia Wasikowska, Wallace Shawn
Tür
Sunum
720P HD Altyazılı izle
İzlenme
108018 kez izlendi
5 6 7 8 9 10
Türlerine Göre Filmler
Boxset Filmler
Mini Diziler
Unutulmaz Diziler

Son Yorumlar
Facebook Sayfamız
Etiketler

UnutulmazFilmler.Com, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, iletişim bölümünden bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan talep ve şikayetler hukuksal olarak incelenecek, şikayet yerinde görüldüğü takdirde, ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılacaktır.

Google - yabancı dizi izle - canlı tv izle
Copyright © 2011 UnutulmazFilmler.Com