web stats
Kapat (x)
Anasayfa Yeni Eklenenler En Çok İzlenenler IMDb Top 250 SSS İletişim

Yeni Eklenen Filmler

The Sopranos 6. Sezon Tüm Bölümler
Tony Soprano ve ailesi, hikâyelerine sıfır noktasından başlıyor. New Jersey'de yaşayan, dünyanın en meşhur kurmaca Mafya ailesi. 10 Ocak 1999'da yayına giren Sopranos ailesi çok geçmeden herkesi etkisi altında aldı. 'New York Times'ta çıkan bir yazıda, 'Son çeyrek yüzyılda Amerikan pop kültürünün en büyük ürünü' olarak tanımlandı.

Bir avuç suçlu, hırsız ve soğukkanlı katilin heyecanlı maceralar yaşamasını beklemek normal ama, yaşadıklarının insana aynı zamanda komik gelmesi hiç de alışılmış bir şey değil. HBO'nun çok ödüllü dizisi The Sopranos işte bunu başarıyor. 

Yaratıcısı David Chase, daha önce Northern Exposure (Kuzeyde Bir Yer) ve I'll Fly Away gibi dizilerde yazar-yapımcı olarak çalışmıştı. Asıl adı David DeCesare olan İtalyan/Amerikalı Chase, dizinin büyük kısmının otobiyografik olduğunu söylüyor: 'aile işi' açısından olmasa da, aile içi ilişkiler açısından. The Sopranos 6. Sezon Tüm Bölümler 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
9.5/10
9.3/10
Yönetmen
David Chase
Yapım
1999–2007
Oyuncular
James Gandolfini, Lorraine Bracco, Edie Falco
Tür
Sunum
720P HD Altyazılı izle
İzlenme
97224 kez izlendi
Kill Your Darlings
John Krokidas'ın ilk yönetmenlik deneyimine imza attığı ve başrollerini Daniel Radcliffe, Michael C. Hall ve Ben Foster paylaştığı filmde bir cinayet dönemin en önemli yazarlarını bir araya getiriyor. 1944 yılında geçen filmde, genç Allen Ginsberg, Columbia Üniversitesi'ni kazanmış ve Lucien Carr ile burada tanışmıştır. Son derece havalı ve çekici biri olan Lucien'le karşılaşması Allen'ın hayatının en önemli dönüm noktası olur. 

Kısa süre içerisinde William Burroughs ve Jack Kerouc ile tanışmasıyla, bu dört genç adam toplumun kısıtlamalarının boğucu zırhından sıyrılıp tek gerçeğin edebiyat olduğu bir zihin yapısını benimserler. Gelenekleri reddedip yeni ve daha öncekileri hiç mi hiç benzemeyen bir akımı oluşturmanın peşine düşerler. Kill Your Darlings 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
7.2/10
6.9/10
Yönetmen
John Krokidas
Yapım
2013 / Amerika / 104 Dakika
Oyuncular
Daniel Radcliffe, Dane DeHaan, Michael C. Hall
Tür
Sunum
720P HD Altyazılı izle
İzlenme
38669 kez izlendi
Big Bad Wolves
Bir dizi vahşi cinayet, üç adamın yollarının kesişmesine sebep olur. Son kurbanın babası bir polistir ve intikam almak için yemin eder. Cinayetlerin baş şüphelisi olan bir din öğretmeni, önce tutuklanır, ancak bir polis hatası yüzünden serbest bırakılır.

Kanun dışı metotlarla yoluna devam etme kararı alan intikamcı polis, şüphelinin peşine düşer. Big Bad Wolves 720P görüntü kalitesinde izle meniz için sizlerle..
6.7/10
7.1/10
Yönetmen
Aharon Keshales
Yapım
2013 / İsrail / 110 Dakika
Oyuncular
Lior Ashkenazi, Rotem Keinan, Tzahi Grad
Tür
Sunum
720P HD Altyazılı izle
İzlenme
24165 kez izlendi
Wolf
Majid, Hollanda'nın gizli banliyölerinde, ikinci dereceden kuşakda kickbox yapan yetenekli biridir. Onun mücadelelerindeki cesareti ring içi ve dışında ününün artmasına sebep olmakla birlikte, kickbox dünyası ile organize suç içinde bulunduğunu kavrayamaz hala gelir. 

Majid gerçekte ne istediğini zamanla görmezden gelmeye başlar. Wolf 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
7.9/10
7.4/10
Yönetmen
Jim Taihuttu
Yapım
2013 / Hollanda / 113 Dakika
Oyuncular
Chemseddine Amar, Steef Cuijpers, Slimane Dazi
Tür
Sunum
720P HD Altyazılı izle
İzlenme
38011 kez izlendi
Sound City
Amerika´nın efsanevi kayıt stüdyosu Sound City´nin tarihi. Nirvana ve Foo Fighters´tan tanıdığımız Dave Grohl, hayatımın en önemli işi dediği Sound City ile zamanında çok şey borçlu olduğu bu stüdyoya vefa borcunu ödüyor. 

70´ler, 80´ler ve 90´larda Fleetwood Mac, Neil Young, Stevie Nicks, Tom Petty, Metallica, Nirvana gibi isimlerin albümlerine ev sahipliği yapmış olan Sound City de diğer stüdyolar gibi teknolojinin insan faktörünü dışlamasıyla kapanmış. 

Şaşırtıcı, duygu dolu ve eğlenceli anılarla arşiv kayıtları içeren belgesel, müzik tarihiyle ilgilenen, iyi bir dinleyici olan herkese hitap ediyor. Sound City 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
6.9/10
7.8/10
Yönetmen
David Grohl
Yapım
2013 / Amerika / 108 Dakika
Oyuncular
Trent Reznor, Tom Petty, Mick Fleetwood
Tür
Sunum
Altyazı Problemli, Tekrardan Eklenecek !
İzlenme
18089 kez izlendi
Import/Export
2007 Cannes Festivali’nde Altın Palmiye adayı olan film, iki farklı göç hikayesini anlatıyor. Annesini ve bebeğini geride bırakarak, para kazanmak için Ukrayna’dan Avusturya’ya giden genç bir kız, ve işsiz güçsüz etrafta gezinirken üvey babasına yardım etmek için Avusturya’dan Ukrayna’ya mal taşımaya giden bir genç. İthal ve ihraç edilen hayatlar.

Modern Avrupa art-house sinemasından, Sovyetler Birliği sonrası Doğu Avrupa ve uluslararası göç üzerine çok güçlü, cesur ve çok etkili bir film. Import/Export 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..

Uyarı : Film IMDb üzerinde tür olarak yetişkin içerikli olarak etiketlenmiştir !
7.1/10
7.1/10
Yönetmen
Ulrich Seidl
Yapım
2007 / Avusturya / 141 Dakika
Oyuncular
Ekateryna Rak, Lidiya Oleksandrivna Savka, Oksana Ivanivna Sklyarenko
Tür
Sunum
720P HD Altyazılı izle
İzlenme
21141 kez izlendi
Metallica Through the Never
Efsanevi metal grubu Metallica grubu üzerine yapılan bir belgesel ve konser filmi olma özelliğini taşıyan Metallica Through the Never, daha önce de beyazperdede ölümsüzleştirilen grubu, tekrardan izleyici karşısına çıkarıyor. Grubun bir turne gezisi sırasında ekipte görev alma şansı yakalayan genç bir adam, konser sırasında sürdüreceği bir göreve atanır ve bu macera hayatını değiştirir. 

Metallica grup üyelerini ve Dane DeHaan'ı başrollerde izlediğimiz filmin yönetmenliğini Nimród Antal üstleniyor. Metallica Through the Never 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
8.6/10
7.5/10
Yönetmen
Nimród Antal
Yapım
2013 / Amerika / 93 Dakika
Oyuncular
Dane DeHaan, James Hetfield, Lars Ulrich
Tür
Sunum
720P HD Altyazılı izle
İzlenme
34322 kez izlendi
We Steal Secrets: The Story of WikiLeaks
Julian Assange ve ekibi WikiLeaks adlı internet sitesini kurduğunda, siyaset dünyası daha önce hiç tanık olmadığı türden bir sansasyon bombardımanına maruz kalmıştı. Başta Amerikan ordusu ve Amerikan siyaseti olmak üzere çeşitli ülkelerin üst düzey gizlilikteki bilgileri WikiLeaks üzerinden dünyayla paylaşıldı ve bu bilgiler uzun bir süre gündemden düşmedi. 

Belgesel türünde çekilen bu filmde, yönetmen Alex Gibney WikiLeaks'in tarihine inip Julian Assange gibi başından beri bu projede yer alan ve gelişen olaylardan etkilenen bazı isimlerle çeşitli röportajlar yapıyor. We Steal Secrets: The Story of WikiLeaks 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
8.0/10
6.8/10
Yönetmen
Alex Gibney
Yapım
2013 / Amerika / 130 Dakika
Oyuncular
Julian Assange, Adrian Lamo, Chelsea Manning
Tür
Sunum
720P HD Altyazılı izle
İzlenme
25362 kez izlendi
Wonders of the Solar System
Brian Cox'un sundugu programda Cox, doğa kanunları ve güneş sistemini açıklamak için yer yüzünün en olağanüstü yerlerini ziyaret ediyor. BBC ve Science Channel ortak yapımı ödüllü belgesel, güneş sistemimizin harika diye nitelendirilen benzersiz özellikleri ekrana taşınıyor. 

Wonders of the Solar System BBC'nin son yıllarda yayınladığı en başarılı programlardan biri sayılıyor. Wonders of the Solar System 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..Wonders of the Solar System 720P görüntü kalitesinde izle meniz için sizlerle.
8.7/10
8.9/10
Yönetmen
Gideon Bradshaw
Yapım
2010 / İngiltere / 60 Dakika
Oyuncular
Brian Cox, Don Giuliano, Alan Hildebrand
Tür
Sunum
720P HD Altyazılı izle
İzlenme
52907 kez izlendi
Paradise: Love - Paradies: Liebe - Cennet: Aşk
CENNET üçlemesinin ilk filmi AŞK Kenya’nın sahillerinde geçiyor. Orada Şeker anneler diye tanınan Avrupalı kadınlar para kazanabilmek için aşk satan Afrikalı gençleri aramaktadır. 

50 yaşındaki Avusturyalı Teresa bu tatil cennetine gider. CENNET:AŞK Avrupalı yaşlı kadınlarla Afrikalı genç erkekleri ve sömürülmüşlerin diğerlerini nasıl sömürdüğünü anlatıyor.
7.8/10
7.1/10
Yönetmen
Ulrich Seidl
Yapım
2012 / Avusturya / 120 Dakika
Oyuncular
Margarete Tiesel, Peter Kazungu, Inge Maux
Tür
Sunum
720P HD Altyazılı izle
İzlenme
34476 kez izlendi
Ernest et Célestine
Ayılar âleminde farelerle arkadaş olmak hoş karşılanmaz. Buna rağmen, ayı dünyasından dışlanan bir palyaço ve müzisyen olan kocaman ayı Ernest, küçük Celestine'i evine almakta tereddüt etmez. Yetim Celestine yeraltındaki fareler dünyasından kaçmıştır. 

İki yalnız karakter, aradıkları desteği ve huzuru birbirinde bulacaktır, ama sonuçta eski köyün yeni âdeti kurulu düzen meraklılarını rahatsız edecektir. 

A Town Called Panic / Köydeki Panik filminin yaratıcıları Patar ve Aubier'nin Gabrielle Vincent'ın yalın ve güçlü kitaplarından uyarladığı film, büyülü bir dünyada Chaplinvari bir arkadaşlığı konu alıyor...
8.9/10
7.8/10
Yönetmen
Stéphane Aubier
Yapım
2012 / Fransa / 80 Dakika
Oyuncular
Forest Whitaker, Lambert Wilson, Pauline Brunner
Tür
Sunum
720P HD Altyazılı izle
İzlenme
38438 kez izlendi
Day of the Dead - Zombi - Ölüm günü
Savaş sona ermiş ve kaybedilmişti. Yürüyen ölülerin elinde dünya, artık tamamen kontrolden çıkmıştı. Bazı küçük gruplar halindeki az sayıda yaşayan insanlar, zorda olsa hayatta kalabilmişti. Bu arada bir grup bilim adamı ve asker, Florida'ki terk edilmiş bir silah silosuna sığınmıştı ve grup,kana susamış zombileri kontrol altına alabilecek çılgın bir deneyle uğraşmaktaydı.

Ekibin tansiyonu askeri liderlerden birinin, kendi emrindeki adamlarından bazılarının bu deneylerde kobay olarak kullanıldığını keşfetmesiyle doruk noktasına çıkar. Bu sırada yukarıdaki zombilerin, sığınağa sızmanın bir yolunu bulmaya çalışmaya başlamasıyla sinirler iyice gerilir. Yeraltında yapılacak bu son savaş, dünyanın bildiği en karanlık gün olacaktı: Ölülerin günü...

\\\\"Ölülerin Şafağı\\\\"nın kaldığı yerden devam eden ve gene bir külte filminde, Romero yeni bir grup insanın hayatta kalma mücadelesini, önceki iki filmden çok daha da kanlı bir şekilde anlatıyor.Day of the Dead - Zombi - Ölüm günü 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
5.8/10
7.2/10
Yönetmen
George A. Romero
Yapım
1985 / Amerika / 96 Dakika
Oyuncular
Lori Cardille, Terry Alexander, Joseph Pilato
Tür
Sunum
720P HD Altyazılı izle
İzlenme
18845 kez izlendi
American Hustle - Düzenbaz
1970'lerde geçen gerçek bir hikayeden uyarlanan filmde usta dolandırıcı Irving Rosenfeld ve ortağı Sydney Prosser genç ve yetenekli bir FBI ajanı olan Richie DiMaso tarafından yakalanır. Hüküm giymemelerinin ise tek bir yolu vardır: FBI için çalışmak.

Filmin yönetmenliğini Silver Linings Playbook filmiyle senenin en ses getiren yapımlarından birine imza atan ve bu filmle iki dalda Oscar'a da aday gösterilen David O. Russell yürütüyor. American Hustle - Düzenbaz 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
7.6/10
7.6/10
Yönetmen
David O. Russell
Yapım
2013 / Amerika / 138 Dakika
Oyuncular
Christian Bale, Amy Adams, Bradley Cooper
Tür
Sunum
720P HD Altyazılı izle
İzlenme
102677 kez izlendi
Don Jon - Kalbim Sende
Jon Martello hayatındaki her şeyi nesneleştirmektedir: dairesini, arabasını, ailesini, kilisesini ve elbette kadınları. Arkadaşları her hafta sonu birini tavlamayı başardığı için ona Don Jon demektedir. Ama bilgisayarda izlediği porno filmlerle kadar hiçbir şey onu mutlu edememektedir. 

Bu durumdan hoşnut olmayan Don Jon daha tatmin edici bir cinsel hayat bulmak için bir yolculuğa çıkar.

Ünlü aktör Joseph Gordon-Levitt'in yazıp yönettiği ve başrolünde yer aldığı filmin diğer başrollerinde Scarlett Johansson ve Julianne Moore yer alıyor. Don Jon - Kalbim Sende 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
7.3/10
6.8/10
Yönetmen
Joseph Gordon-Levitt
Yapım
2013 / Amerika / 90 Dakika
Oyuncular
Joseph Gordon-Levitt, Scarlett Johansson, Julianne Moore
Tür
Sunum
720P HD Altyazılı izle
İzlenme
54314 kez izlendi
John Adams
Dizi, 1770 yılının soğuk karlı bir kış gününde Boston’da başlıyor. Amerika’nın bağımsızlık savaşı ve kuruluş aşamasındaki ilk 50 yılını konu alan mini dizi, tüm bunların etrafında  idealist avukat  John Adams'ın politik hikayesi ve dramatik aile hayatına uzanıyor.

The Big C'den tanınan, Laura Linney'in de oynadığı minidizi, 17 Temmuz 2008'de açıklanan 60. Primetime Emmy Ödülleri'de toplamda 23 adaylık elde etmiş ve o yıl en fazla ödüle aday gösterilen yapım olmuştur. 

John Adams'ın hayatı ve Amerika Birleşik Devletleri'nin ilk 50 yılı hakkında, John Adams rolünde Paul Giamatti'nin oynadığı 2009 itibari ile 13 Emmy ve 4 Golden Globe ödülü kazanmıştır. John Adams 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
7.7/10
8.8/10
Yönetmen
Tom Hooper
Yapım
2008 / 430 Dakika
Oyuncular
Paul Giamatti, Laura Linney, John Dossett
Tür
Sunum
720P HD Altyazılı izle
İzlenme
57471 kez izlendi
Saving Mr. Banks
Amerikalı sinemacı Walt Disney iki kızına Mary Poppins hakkında bir film yapmak için söz verir. İlk başta orijinal romanın yazarı P.L. Travers’dan izin alması gerekmektedir. 1961’de yazar Londra’dan Hollywood’a Disney projesini görüşmek için gelir. Fakat yüzleşemediği bazı acıları ve hesaplaşmaları vardır. 

California’da kaldığı süre boyunca Avusturalya’daki ailesinin geçmişte çektiği sıkıntıları anımsar. O sene kaybettiği babası Mr. Banks karakterine ilham kaynağı olmuştur. Travers ve Disney film için anlaşmaya varırlar ama Walt Disney’in de masaya getireceği şartlar vardır. 

Disney'in klasikler arasına girmiş filmi Mary Poppins'in ortaya çıkış sürecini ve kamera arkasını ele alan filmin yönetmenliğini Pamuk Prenses ve Avcı filminin senaryosuna imza atmış olan John Lee Hancock üstleniyor. Senaryo ise Sue Smith ve Kelly Marcel ikilisine ait. Filmde Walt Disney'i ise Tom Hanks canlandırıyor. Saving Mr. Banks 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
7.7/10
7.8/10
Yönetmen
John Lee Hancock
Yapım
2013 / Amerika / 125 Dakika
Oyuncular
Emma Thompson, Tom Hanks, Annie Rose Buckley
Tür
Sunum
720P HD Altyazılı izle
İzlenme
54748 kez izlendi
Life as a House - Yeni Bir Yaşam
George Monroe, kendi hayatının da mimarı olmak isteyen bir mimardır. Tek hayali tüm sevdikleriyle beraber yaşayabileceği bir yerde bulunmaktır. Bu hayalini gerçekleştirmek isteyen George, yeni bir ev yapmaya karar verir. Bu hayalini paylaşan karısı kısa bir süre sonra George'u terk eder. Artık George'un destekçisi, oğlu, komşularının kızı ve eski karısı olacaktır.

Amerikan kültürünün bu hayal evi'ni yapmak ve deniz kenarındaki bahçe içerisinde Amerikan rüyasına ulaşmak George için hiç de kolay olmayacaktır. Life as a House - Yeni Bir Yaşam 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
8.6/10
7.6/10
Yönetmen
Irwin Winkler
Yapım
2001 / Amerika / 125 Dakika
Oyuncular
Hayden Christensen, Kevin Kline, Kristin Scott Thomas
Tür
Sunum
720P HD Altyazılı izle
İzlenme
48721 kez izlendi
In the Bedroom - Yatak Odasında
Matt, küçük bir kasabada doktorluk yaparak hayatını kazanmaktadır. Karısı Ruth, okuldaki koroyu çalıştırmaktadır; oğlu olan Frank ise kendi halinde bir öğrenci olarak öğrenim hayatına devam etmektedir. Bir süre sonra Frank, kendisinden çok yaşlı, dul ve iki çocuklu Nathalie ile birlikte olmaya başlar. 

Matt ve Ruth bunun geçici bir ilişki olduğunu düşünürler ancak Frank kısa bir süre sonra Nathalie için okulu bırakma kararı alacaktır. In the Bedroom - Yatak Odasında 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..

6.0/10
7.5/10
Yönetmen
Todd Field
Yapım
2001 / Amerika / 130 Dakika
Oyuncular
Tom Wilkinson, Sissy Spacek, Nick Stahl
Tür
Sunum
720P HD Altyazılı izle
İzlenme
24886 kez izlendi
The Borgias 3. Sezon Tüm Bölümler
Hıristiyan dünyasının merkezinde, rönesanas kadınlarının tam ortasında 1492'nin İtalya'sında büyük gücün sahibi papalık ailesi Borgia'ların ihanetle, hırsla, aşkla, şehvetle, savaşla, ölümle dolu hayatları..

Borgia Hanedanı’nın reisi Rodrigo Borgia’nın papalık tahtına çıkışı ve taht sürecini izlediğimiz dizi Macaristan'da çekiliyor ve karakterlerini de hikayesini de gerçek hayattan alıyor. 

Roma'yı yıllarca yöneten, tarihin en ilgi çeken ailelerinden biri olan Borgia'lar, bir tarihi drama ile televizyonlara konuk oluyor.. The Borgias 3. Sezon Tüm Bölümler 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
6.0/10
8.0/10
Yönetmen
Neil Jordan
Yapım
2011 / Macaristan / 50 Dakika
Oyuncular
Jeremy Irons, François Arnaud, Holliday Grainger
Tür
Sunum
The Borgias 720P HD Altyazılı İzle
İzlenme
34420 kez izlendi
The Borgias 2. Sezon Tüm Bölümler
Hıristiyan dünyasının merkezinde, rönesanas kadınlarının tam ortasında 1492'nin İtalya'sında büyük gücün sahibi papalık ailesi Borgia'ların ihanetle, hırsla, aşkla, şehvetle, savaşla, ölümle dolu hayatları..

Borgia Hanedanı’nın reisi Rodrigo Borgia’nın papalık tahtına çıkışı ve taht sürecini izlediğimiz dizi Macaristan'da çekiliyor ve karakterlerini de hikayesini de gerçek hayattan alıyor. 

Roma'yı yıllarca yöneten, tarihin en ilgi çeken ailelerinden biri olan Borgia'lar, bir tarihi drama ile televizyonlara konuk oluyor.. The Borgias 2. Sezon Tüm Bölümler 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
7.7/10
8.0/10
Yönetmen
Neil Jordan
Yapım
2011 / Macaristan / 50 Dakika
Oyuncular
Jeremy Irons, François Arnaud, Holliday Grainger
Tür
Sunum
The Borgias 720P HD Altyazılı İzle
İzlenme
32698 kez izlendi
The Borgias 1. Sezon Tüm Bölümler
Hıristiyan dünyasının merkezinde, rönesanas kadınlarının tam ortasında 1492'nin İtalya'sında büyük gücün sahibi papalık ailesi Borgia'ların ihanetle, hırsla, aşkla, şehvetle, savaşla, ölümle dolu hayatları..

Borgia Hanedanı’nın reisi Rodrigo Borgia’nın papalık tahtına çıkışı ve taht sürecini izlediğimiz dizi Macaristan'da çekiliyor ve karakterlerini de hikayesini de gerçek hayattan alıyor. 

Roma'yı yıllarca yöneten, tarihin en ilgi çeken ailelerinden biri olan Borgia'lar, bir tarihi drama ile televizyonlara konuk oluyor.. The Borgias 1. Sezon Tüm Bölümler 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
6.3/10
8.0/10
Yönetmen
Neil Jordan
Yapım
2011 / Macaristan / 50 Dakika
Oyuncular
Jeremy Irons, François Arnaud, Holliday Grainger
Tür
Sunum
The Borgias 720P HD Altyazılı İzle
İzlenme
53348 kez izlendi
Forbrydelsen 3. Sezon Tüm Bölümler
Bafta ödüllerinde En İyi Uluslararası Dizi seçilen Danimarka yapımı sürükleyici polisiyede; olaylar, cinayete kurban giden bir genç kızın soruşturması etrafında şekillenirken yapım, zekice kurgulanmış senaryosu, muhteşem oyunculukları ve İskandinav kültürünü yansıtan atmosferi ile dikkat çekiyor. 

Stockholm'e transfer olmak üzere olan dedektif Sarah, Kopenhag'daki son görev gününü iple çeker. Ancak taşınma planları, genç bir kızın kaybolmasıyla bozulur. Forbrydelsen 3. Sezon Tüm Bölümler 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
6.7/10
8.3/10
Yönetmen
Søren Sveistrup
Yapım
2007 / Danimarka / 55 Dakika
Oyuncular
Sofie Gråbøl, Morten Suurballe, Lars Mikkelsen
Tür
Sunum
Forbrydelsen 720P HD Altyazılı İzle
İzlenme
56855 kez izlendi
Forbrydelsen 2. Sezon Tüm Bölümler
Bafta ödüllerinde En İyi Uluslararası Dizi seçilen Danimarka yapımı sürükleyici polisiyede; olaylar, cinayete kurban giden bir genç kızın soruşturması etrafında şekillenirken yapım, zekice kurgulanmış senaryosu, muhteşem oyunculukları ve İskandinav kültürünü yansıtan atmosferi ile dikkat çekiyor. 

Stockholm'e transfer olmak üzere olan dedektif Sarah, Kopenhag'daki son görev gününü iple çeker. Ancak taşınma planları, genç bir kızın kaybolmasıyla bozulur. Forbrydelsen 2. Sezon Tüm Bölümler 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
8.0/10
8.3/10
Yönetmen
Søren Sveistrup
Yapım
2007 / Danimarka / 55 Dakika
Oyuncular
Sofie Gråbøl, Morten Suurballe, Lars Mikkelsen
Tür
Sunum
Forbrydelsen 720P HD Altyazılı İzle
İzlenme
50744 kez izlendi
Inside Llewyn Davis - Sen Şarkılarını Söyle
Yer 1960'lı yılların Amerikası, New York. Manhattan'ın hareketli müzik piyasasında tutunmaya çalışan genç Llewyn Davis, hayatını müzikle kazanmak ve sanatını icra edebilmek için her yolu denemektedir. Halkın önünde saygın bir yere sahip olmak isteyen Davis, bir yandan da şehrin acımasız koşulları altında yaşamını sürdürmeye çalışmaktadır. Fakat başını sokabileceği bir evi olmadan eski kız arkadaşı Jean Berkey'in kanepesiyle, kız kardeşinin kendisinden yakınmaları arasında gidip gelir. Dönemin önemli menajerlerinden Bud Grossman'a müziği, plağının bir kopyasını dinletmek tek hedefidir.

Coen Kardeşler'in müzikle dramı harmanladıkları film ünlü folk müzik sanatçısı Dave Van Ronk'un hayatından ilhamla yola çıkıyor. 2013 Cannes Film Festivali'nde Altın Palmiye için yarışan filmin başrolünde Oscar Isaac yer alırken, kendisine Justin Timberlake, John Goodman ve Carey Mulligan eşlik ediyor. Inside Llewyn Davis - Sen Şarkılarını Söyle 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
7.7/10
7.8/10
Yönetmen
Ethan Coen, Joel Coen
Yapım
2013 / Amerika / 104 Dakika
Oyuncular
Oscar Isaac, Carey Mulligan, John Goodman
Tür
Sunum
720P HD Altyazılı izle
İzlenme
53663 kez izlendi
5 6 7 8 9 10
Türlerine Göre Filmler
Boxset Filmler
Mini Diziler
Unutulmaz Diziler
Son Yorumlar
Facebook Sayfamız
Etiketler

UnutulmazFilmler.Com, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, iletişim bölümünden bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan talep ve şikayetler hukuksal olarak incelenecek, şikayet yerinde görüldüğü takdirde, ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılacaktır.

altyazılı film izle - sadece en iyi filmler - Google - Film izle - hd film izle
Copyright © 2011 UnutulmazFilmler.Com