web stats
Anasayfa Yeni Eklenenler En Çok İzlenenler IMDb Top 250 İletişim

Taare Zameen Par - Her Çocuk Özeldir (720P HD Altyazılı izle)

Video az sonra yüklenecektir. Reklam Tanıtımını geç  »
paylaş
Facebook'a Paylaş Twitter'a Paylaş Myspace'e Paylaş Delicious'a Paylaş Friend Feed'e Paylaş Technoratiye Paylaş Digg'de Paylaş
puan ver
2 Puan Ver4 Puan Ver6 Puan Ver8 Puan Ver10 Puan Ver
Taare Zameen Par - Her Çocuk Özeldir
Ailesi ve öğretmenleri tarafından tembel ve hayalperest olduğu gerekçesiyle sürekli eleştirilen Ishaan'ın hayatı bir resim öğretmeni ile tamamen değişecektir. O zamana kadar fark edilemeyen bir cevher Ram Shankar adlı öğretmenin çabalarıyla gün yüzüne çıkacak ve bu herkesi mutlu edecektir. Özellikle öğretmenlerin ve öğretmen adaylarının izlemesi gereken bu Hindistan yapımını altyazılı olarak sizlerle buluşturuyoruz.
8.9/10
8.4/10
Yorumlarınız Bizim İçin Değerli...
  • Teşekkürler, yorumunuz inceledikten sonra yayınlanacaktır. Filmi beğenen ve beğenmeyen kişilere karşı tavır belirten yorumlar onaylanmamaktadır.

maral 15.02.2015 21:24
  • Pekçok film izledim çoğu da güzeldi ancak, ilk kez bir film için yazma geregi duyuyorum... "Mukemmel.."
klaus 03.02.2015 19:05
  • Abi adamlar muhteşem yetenekli brad in tom hanksın antony hopkings in bile boş filmlerini gördüm ama amir in görmedim her şeyden önce mükemmel bir oyuncu en iyisi diyebilirim brad de çok iyi ama bu adam bilmiyorum daha iyi oyuncu gibi. hintlilerin belki kurgusu çok fazla şeye dayanmıyor çok karmakarışık değil ne olacagını biliyorsun ama 3 saat izliyorsun avrupa da ise kurgular biraz daha karmaşık bazen tahmin edemiye biliyorsun ama ikisinin de tadı başka bence önyargıyla yaklaşmayın hindistan yapımı filmlere ayrıca adamlar öyle bir izlenim bırakıyor ki iyilik meleği oluyorsun burda saçmaladım belki ama ne ikincci kez okuyorum nede ne yazdıklarım umrumda sadece filmin çok iyi oldugu size iyilik etmek için yazıyorum herkes birbirine iyilik yapmalı bu filmden sonra yapmak istedigim tek şey bu oluyor
isimsiz 03.02.2015 05:33
  • internetten o kadar film izledim fakat yorum yapma geregi duydugum ilk film çok güzeldi.çocuklara insanlara farklı bir bakış açısıyla bakıyor.izleyin pişman olmazsnız spoiler (gözleriniz dolacak)
jsjsjs 23.01.2015 17:18
  • hayatımda izlediğim em mükemmel filmdi aamir khan müthiş bir adam gerçekten bütün filmlerinin hakkını veriyor.
psy 22.01.2015 04:46
  • muhtesem bir film. sacma sapan amerikan filmlerini ezmis gecmis. amir khan derim baskada demem .