web stats
Kapat (x)
Anasayfa Yeni Eklenenler En Çok İzlenenler IMDb Top 250 SSS İletişim

A Guide to Recognizing Your Saints - Hayatındaki Azizleri Keşfetme Kılavuzu
Dito, New York'un fakir ve tehlikeli mahallelerinde yaşayan, serseri bir yaşamla farklı arayışların arasında kalmış genç bir adamdır. Sürekli birlikte takıldığı üç arkadaşı arasında en büyükleri olan Antonio'ya sevgi ile birlikte ayrı bir saygı beslemektedir.

Fakat Dito, birlikte sokaklarda takılırken yaşadığı hayattan çok daha farklı bir naifliği de içinde barındırır. Özellikle son derece zeki olan kız arkadaşının yanında bu yönünü daha fazla ortaya çıkarabilen Dito'nun hayatı, İskoçya'dan New York'a taşınan arkadaşı Mike sayesinde önemli bir dönemece gelecektir. 

Dito Montiel bu filmle ilk kez yönetmenlik yapmış ve Sundance Film Festivali’nde En İyi Yönetmen ve Juri Özel Ödülü’nün sahibi olmuştur. A Guide to Recognizing Your Saints - Hayatındaki Azizleri Keşfetme Kılavuzu 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
8.0/10
7.1/10
Gösterim Tarihi
Dito Montiel
Yapım
2006 / Amerika / 100 Dakika
Oyuncular
Robert Downey Jr., Rosario Dawson, Shia LaBeouf
Tür
Sunum
720P HD Altyazılı izle
İzlenme
680 kez izlendi
Jeff Dunham: Arguing with Myself
Vantrilok Jeff Dunham üç cansız arkadaşının da yardımıyla izleyiciyi kahkahalara boğuyor. Yaşlı dostunun cimrilikle ilgili şikayetlerinden Mikronezya Adaları’ndan gelen mor renkli dostunun komik laflarına ve kendini geri planda tutan mizah anlayışına sahip bir jalapeno biberiyle, Dunham sahneye çıktığında yüzünüz gülmekten acıyacak. Jeff Dunham: Arguing with Myself 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
9.0/10
8.2/10
Gösterim Tarihi
Manny Rodriguez
Yapım
2006 / Amerika / 76 Dakika
Oyuncular
Jeff Dunham
Tür
Sunum
720P HD Altyazılı izle
İzlenme
491 kez izlendi
Love Songs - Les chansons d'amour - Aşk Şarkıları
Aşk Şarkıları Paris'li, umutsuz aşık karakterlerimizin, duygularını günlük sıradan konuşmalarla aktarmak yerine müzikal tadında şarkılarla anlatmalarını konu alan, aşk, ölüm ve yaşam üçgeninde geçen romantik bir Fransız filmi. 

Sevgilinin yitirilişi, yeni bir aşka başlangıç ve karşılıklı aşkın imkânsızlığı gibi oldukça sıradan temaların farklı bir tarzla yansıtıldığı film Cannes Film Festivali'nde official selection olarak sunulmuştu. Love Songs - Les chansons d'amour - Aşk Şarkıları 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
0/10
7.2/10
Gösterim Tarihi
Christophe Honoré
Yapım
2007 / Fransa / 100 Dakika
Oyuncular
Ludivine Sagnier, Louis Garrel, Clotilde Hesme
Tür
Sunum
720P HD Altyazılı izle
İzlenme
512 kez izlendi
The Savages - Savage Ailesi
Jon, işini oldukça ciddiye alarak yapan bir yazardır. Brecht üzerine yazdığı kitabı etraftan iyi tepkiler alacak gibi görünmektedir. Ancak beklediği olmaz ve Jon, oldukça başarılı bir akademisyen olan babasının gölgesinde kalır. 

John'un büyük hırsı, babasının kendine duyduğu güvenin altında ezilmektedir. Savage ailesinin her ferdi, kendi başlattıkları soğuk bir savaşın ortasında kalacaklardır. Her fert, düşmanını da dostunu da karıştırır hale gelecektir. 

2 Dalda Oscar Ödülü Adayı Bir Şaheser! The Savages - Savage Ailesi 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..

10.0/10
7.2/10
Gösterim Tarihi
Tamara Jenkins
Yapım
2007 / Amerika / 114 Dakika
Oyuncular
Laura Linney, Philip Seymour Hoffman, Philip Bosco
Tür
Sunum
720P HD Altyazılı izle
İzlenme
757 kez izlendi
Charlie Bartlett - Charlie İş Başında
Zengin bir burjuva ailesinin şımarık oğlu Charlie, özel okulundan atılıp devlet okuluna verilince, bu yeni başladığı lisede de, doğası gereği uyum zorluğu çeker. Ancak, zamanla sosyal hiyerarşiyi öğrenmeye başladıkça, olumlu davranışları sayesinde okulun öğrencileri için psikiyatrlık yapmaya başlamıştır. 

Arkadaşlarına yardım ederken onlara verdiği tavsiyelerle kendisine de yardımcı olacak, kendini yeniden tanıyacaktır. Girişimci ruhu ve zekası Charlie'nin hayatını değiştirecektir. Charlie Bartlett - Charlie İş Başında 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..

7.3/10
7.0/10
Gösterim Tarihi
Jon Poll
Yapım
2007 / Amerika / 97 Dakika
Oyuncular
Anton Yelchin, Robert Downey Jr., Hope Davis
Tür
Sunum
720P HD Altyazılı izle
İzlenme
1212 kez izlendi
Big Nothing - Kocaman Bir Hiç
Eski öğretmen Charlie biraz mecburiyetten, biraz da olayların aksilikler sonucunda istemediği biçimde gelişmesinden, hiç tanımadığı farklı bir yerde, ucu cinayete kadar uzanan absürt bir suç dünyasında bulur kendini. Big Nothing - Kocaman Bir Hiç 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..

6.5/10
6.9/10
Gösterim Tarihi
Jean-Baptiste Andrea
Yapım
2006 / İngiltere / 86 Dakika
Oyuncular
David Schwimmer, Simon Pegg, Alice Eve
Tür
Sunum
720P HD Altyazılı izle
İzlenme
687 kez izlendi
Seven Days - Se-beun De-i-jeu - Yedi Gün
Ji-yeon başarılı bir avukatdır ve 7 yaşındaki kızını tek başına büyütmektedir. Kızının spor gününde diğer ebeveynlerle koşu yarışmasını birinci olarak bitirir. Ancak kazanması için annesini izleyip, destek vermesi gereken kızını hiçbir yerde bulamaz. 

Aynı gün yabancı bir adam telefon edip, kızını rehin aldığını ve bir anlaşma yapmak istediğini söyler. Seven Days - Se-beun De-i-jeu - Yedi Gün 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
6.6/10
6.8/10
Gösterim Tarihi
Shin-yeon Won
Yapım
2007 / Güney Kore / 125 Dakika
Oyuncular
Yunjin Kim, Mi-suk Kim, Hie-sun Park
Tür
Sunum
720P HD Altyazılı izle
İzlenme
4908 kez izlendi
My Father's Glory - La gloire de mon père - Babamın Zaferi
20. yüzyılın başlarında, Fransa'da, bir çocuğun hayatından kesitler sunan filmde; Marcel, hayranlık duyduğu öğretmen babası ve ukalâ Jules eniştesi'nin başarılarına tanıklık ederek büyümektedir. 

Marcel, ailesiyle birlikte, bir yaz tatilini Provence kasabasındaki yazlık evde geçirirken, kendisine Provence dağlarının sırlarını öğretecek olan, yaşıtı bir köylü çocuğuyla arkadaş olur. My Father's Glory - La gloire de mon père - Babamın Zaferi 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
8.8/10
7.6/10
Gösterim Tarihi
Yves Robert
Yapım
1990 / Fransa / 105 Dakika
Oyuncular
Philippe Caubère, Nathalie Roussel, Didier Pain
Tür
Sunum
720P HD Altyazılı izle
İzlenme
5132 kez izlendi
Gabrielle
Gabrielle, Williams sendromuna sahip, neşeyle parlayan 25 yaşındaki genç bir kadın. Genetik sendromu zihinsel gelişimini yavaşlatsa da, ona sıcakkanlılığını ve müzikal yeteneğini bahşediyor. 

Gabrielle bir bakım evinde arkadaşlarıyla birlikte kalıyor; aşkı Martin de burada yaşıyor. Ancak Martin ve Gabrielle birbirlerine karşı hissettiklerini fiziksel olarak da paylaşmak istediklerinde, içinde yaşadıkları evin kurallarına çarpı veriyorlar. Üstelik Martin’in annesi de olanlardan hoşnut görünmüyor. Gabrielle’in arzularıyla tanışması, onun bireysel bağımsızlık yolculuğunun da başlangıcı oluyor. 

Yumuşacık ve hayata dair ilham dolu bir film Gabrielle. Masumiyet, bağımsızlık ve cinsel özgürlük temaları arasında tatlı bir ritim ile dans ederken, yılın en ahenk dolu aşk hikayelerinden birini de anlatmış oluyor. Gabrielle 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
8.4/10
7.0/10
Gösterim Tarihi
Louise Archambault
Yapım
2013 / Kanada / 104 Dakika
Oyuncular
Gabrielle Marion-Rivard, Alexandre Landry, Mélissa Désormeaux-Poulin
Tür
Sunum
720P HD Altyazılı izle
İzlenme
3844 kez izlendi
Mammoth - Mamut
Leo ve Ellen, New York'ta varlık içinde yaşayan ve ikisi de kariyerlerinde başarılı bir çifttir. Leo, çok tutulan ve para kazandıran bir web sitesinin yaratıcısıdır. Ellen ise mesleğinde çok başarılı bir cerrahtır. Kızları da zamanının çoğunu Filipinli bakıcısı Gloria ile geçirmektedir. 

Ellen, kızının hayatında daha az yer etmeye başladıkça önceliklerini değiştirmesi gerektiğini düşünür. Leo'nun da Tayland'a yaptığı bir gezi sırasında aldığı kararlar ve akabinde yaşanacak olaylar tüm aile bireylerinin yaşamlarını etkileyecektir. Mammoth - Mamut 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
7.0/10
6.9/10
Gösterim Tarihi
Lukas Moodysson
Yapım
2009 / İsveç / 125 Dakika
Oyuncular
Gael García Bernal, Michelle Williams, Marife Necesito
Tür
Sunum
720P HD Altyazılı izle
İzlenme
4376 kez izlendi
Sixteen Candles
Samantha’nın hayatı hızla inişe geçmiş bir haldedir. On beş yaşındaki bu genç kız okulda bir çocuğa aşık olur. Okulun en sevimsiz tipi de ona aşıktır. Samantha’nın ablası evlenmek üzeredir ve bu olayın telaşı içerisindeki ailenin tüm diğer fertleri, kendisinin yaş gününü unuturlar. 

Bütün bunlara ek olarak da dehşet utanç verici bir büyük anne ve büyük baba, yabancı bir dönüşüm öğrencisi olan Long Duc Dong’un varlığı ile genç bir kızın dünyasına eğlenceli bir yolculuğa çıkmaya hazır olun. Sixteen Candles 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..

8.0/10
7.2/10
Gösterim Tarihi
John Hughes
Yapım
1984 / Amerika / 93 Dakika
Oyuncular
Molly Ringwald, Anthony Michael Hall, Justin Henry
Tür
Sunum
720P HD Altyazılı izle
İzlenme
4068 kez izlendi
Broadcast News - Haberler
Bir dönem kendisi de CBS televizyonunda habercilik yapan James L. Brooks, kendi deneyimlerinden yola çıkarak senaryosunu yazıp yönettiği bu filmde, büyük bir televizyon kanalında habercilik yapan üç hırslı insanın, bir aşk üçgeni etrafında gelişen hikayesini anlatıyor. 

Film 7 dalda aday gösterildiği Oscar’lardan hiçbirini kazanamasa da, Amerikan Senaryo Yazarları Birliği’nin Tüm zamanların En İyi 101 Senaryosu seçkisinde 51. sırada yer almıştır. Broadcast News - Haberler 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
7.6/10
7.2/10
Gösterim Tarihi
James L. Brooks
Yapım
1987 / Amerika / 133 Dakika
Oyuncular
William Hurt, Albert Brooks, Holly Hunter
Tür
Sunum
720P HD Altyazılı izle
İzlenme
4306 kez izlendi
Clueless - Fırlama Kızlar
90’ların incisi Clueless, gelmiş geçmiş en eğlenceli Emma uyarlaması. Fast Times at Ridgemont High ile 80’lerde gençlik filmleri çeken yönetmenler grubuna dahil olan Amy Heckerling, 1995’te çektiği Clueless ile bambaşka bir şöhret kazandı. Film, kadınların izlemeyi sevdikleri filmler olarak damgalanan ve bu yüzden chick flick adı verilen alttürün baş tacı oldu. 

Film o kadar sevildi ki, vizyon sonrası bir TV dizisine ve bir kitap serisine de kaynaklık etti. Ancak Clueless’ın bir chick flick’ten fazlası olduğunu belirtmek gerek. Beverly Hills’in zengin güzeli Cher Horowitz’in etrafındaki insanlar arasında çöpçatanlık yapma maceralarını konu alan alıyor. 

Alicia Silverstone ve 2009’da kaybettiğimiz Brittany Murphy’nin de çıkış filmi olan, eşsiz bir 90’lar romantik komedisi. Clueless - Fırlama Kızlar 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
7.7/10
6.7/10
Gösterim Tarihi
Amy Heckerling
Yapım
1995 / Amerika / 97 Dakika
Oyuncular
Alicia Silverstone, Stacey Dash, Brittany Murphy
Tür
Sunum
720P HD Altyazılı izle
İzlenme
4180 kez izlendi
Mad Detective - Sun taam
İnsanların içindeki farklı karakterleri görebilen ve çılgın hareketleri sonucunda polis teşkilatından kovulan bir dedektif bir meslektaşı tarafından çözülemeyen bir olayın aydınaltılması için tekrar göreve çağrılır ve macera başlar. Mad Detective - Sun taam 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
7.3/10
7.3/10
Gösterim Tarihi
Johnnie To, Ka-Fai Wai
Yapım
2007 / Hong Kong / 89 Dakika
Oyuncular
Ching Wan Lau, Andy On, Ka Tung Lam
Tür
Sunum
720P HD Altyazılı izle
İzlenme
5468 kez izlendi
Chinese Puzzle - Casse-tête chinois - Aşk Bulmacası
Hikayesi L'Auberge Espagnole filmiyle başlayan ve Russian Dolls filmiyle devam eden Xavier, şimdilerde 40 yaşındadır ve yine hayatı tam anlamıyla düzene girememiş, aksine daha da karmaşık hale gelmiştir. Üniversiteyi aile babası olabilmek için terk etmiş ve iki çocuk babası olmuştur. 

Biraz sıkıcı hale gelmeye başlayan hayatı, çocuklarının annesinin New York'a taşınmak istemesiyle değişmeye başlar. Her ne kadar istemese de baskılar nedeniyle Amerika'ya taşınmayı kabul etmek zorunda kalır. Yeni hayatında kendisini Chinatown'un tam ortasında bulur, hayatıysa tam bir yapboza dönüşmüştür.

Üçlemenin son filmi olan Chinese Puzzle'ın yönetmen koltuğunda bir kez daha Cédric Klapisch bulunurken başrollerinde Romain Duris, Audrey Tautou ve Cécile De France yer alıyor. Chinese Puzzle - Casse-tête chinois - Aşk Bulmacası 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
8.5/10
7.2/10
Gösterim Tarihi
Cédric Klapisch
Yapım
2013 / Fransa / 117 Dakika
Oyuncular
Romain Duris, Audrey Tautou, Cécile De France
Tür
Sunum
720P HD Altyazılı izle
İzlenme
13679 kez izlendi
George Carlin: Complaints & Grievances
George Carlin “Complaints and Grievances”ta daha once hiçbir yerde yayınlanmamış bir şov sunuyor. 12. HBO özel programı 17 Kasım 2001’de New York’taki Beacon Theatre’da kaydedilmiştir. Carlin bu şovunda onu en çok rahatsız eden insanlara ve konulara ışık tutuyor. George Carlin: Complaints & Grievances 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
8.7/10
8.4/10
Gösterim Tarihi
Rocco Urbisci
Yapım
2001 / Amerika / 55 Dakika
Oyuncular
George Carlin
Tür
Sunum
Altyazılı izle - Dvdrip
İzlenme
7309 kez izlendi
George Carlin - You Are All Diseased - George Carlin: Hepiniz Hastasınız
Legendary comic Carlin comes back to the Beacon theater to angrily rant about airport security, germs, cigars, angels, children and parents, men, names, religion, god, advertising, Bill Jeff and minorities. George Carlin - You Are All Diseased - George Carlin: Hepiniz Hastasınız 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
8.0/10
8.6/10
Gösterim Tarihi
Rocco Urbisci
Yapım
1999 / Amerika / 65 Dakika
Oyuncular
George Carlin
Tür
Sunum
Altyazılı izle - Dvdrip
İzlenme
6504 kez izlendi
Louis C.K.: Hilarious
Bu benzersiz ve dinamik canlı konser tecrübesinde,  Louis C.K'nın 40 yaşını geçtikten sonraki hayat keşfi, politik olarak doğru kabul edilen modern düşünceleri yıkıyor. Bu modern düşünceler hepimizin sahip olduğu, ama nadiren itiraf ettiğimiz şeyler. Louis C.K.: Hilarious 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
9.1/10
8.5/10
Gösterim Tarihi
Louis C.K.
Yapım
2010 / Amerika / 82 Dakika
Oyuncular
Louis C.K., Jesse Newman
Tür
Sunum
720P HD Altyazılı izle
İzlenme
7722 kez izlendi
Ten Inch Hero - Küçük Kahraman
Santa Cruz, California, aşk, yalan ve gülümseyen insanları ile bir sahil kasabası. Bu küçük sahil kasabasında bir sandviç dükkânı ve etrafında geçer öykümüz. Bu dört arkadaşın aşk yaşamlarını ele alan filmde çok eğleneceksiniz.

Piper başarılı bir sanatçı, evlat edinmek istemekte. Tish, sekse düşkün bir kadındır ama gerçek aşkı aramaktadır. Azgın ve agresif Prelstley, gerçek duygularını daha ne kadar gizleyebilir. Utangaç Jen ise, e-posta yolu ile gelen tekliflerle romantizm dışına çıkabilecek midir? Ten Inch Hero - Küçük Kahraman 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
7.5/10
7.5/10
Gösterim Tarihi
David Mackay
Yapım
2007 / Amerika / 102 Dakika
Oyuncular
Elisabeth Harnois, Clea DuVall, Sean Patrick Flanery
Tür
Sunum
720P HD Altyazılı izle
İzlenme
14036 kez izlendi
Waitress - Garson Kız
Bazı evlilikler öyle sıkıntılı hale gelir ki taraflardan biri için en azından, en büyük beklenti o girdabın içinden kurtulmak için çıkış yolu aramak olur. Baskıları fazla bir eş olan Sisto, artık davranışları ile karısı Jenna’yı fazlası ile bunaltmıştır. Genç kadının tek isteği garsonluk yaparak biriktirdiği para ile onu terkedebilecek gücü bulabilmektir. Jenna, müthiş lezzette ve görüntüde pastalar ve kekler yapabilmektedir. 

Hayatındaki zorluklarla ve sorunlarla baş edebilecek gücü, ancak mutfakta bulabilmektedir. Ancak hesapsız bir şekilde gelen hamileliği bütün beklentilerinin ve umutlarının sarsılmasına neden olacaktır. Öte yandan da, hayatında hiç hissetmediği kadar büyük bir güven duygusu ile dolar içi. Doğmamış çocuğundan gelen mektuplar, önüne yepyeni bir pencere açılmasına neden olacaktır. Waitress - Garson Kız 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
8.2/10
7.1/10
Gösterim Tarihi
Adrienne Shelly
Yapım
2007 / Amerika / 108 Dakika
Oyuncular
Keri Russell, Nathan Fillion, Jeremy Sisto
Tür
Sunum
720P HD Altyazılı izle
İzlenme
18110 kez izlendi
Bury My Heart at Wounded Knee - Kalbimi Vatanıma Gömün
Western filmlerinin altın çağında, sıkça ilkel, cahil ve acilen dünya üzerinden silinmesi gereken mahluklar olarak yansıtılan Kızılderililer, Amerikalı yazar Dee Brown’ın 1970 yılında yayımlanan Bury My Heart at Wounded Knee adlı kitabı ile bir anda ülkenin gündemine oturdu. Kızılderililer'in topraklarından kovulma, asimilasyon ve toplu katliamlara kurban gitme süreçlerine onların tarafından bakan bu eser, Amerikan hükümetinin bütün bunları yaparken çevirdiği dolapları da açık açık anlatıyordu. Kitap, tam 17 dile çevrildi ve bir yıl boyunca Çok Satanlar listesinden çıkmadı. 

İşte bu eseri ekrana taşımak isteyen Yves Simoneau ve ekibi, kitabın ruhuna sadık kalarak, göz alıcı bir uyarlamaya imza attı. Esere yakışan şekilde eski model bir anlatım tekniği benimseyen ve parlak bir oyuncu kadrosunu bir araya getiren film, Kızılderili katliamına daha önce hiç bakılmayan bir taraftan bakıyor. Bury My Heart at Wounded Knee - Kalbimi Vatanıma Gömün 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
7.6/10
7.2/10
Gösterim Tarihi
Yves Simoneau
Yapım
2007 / Amerika / 133 Dakika
Oyuncular
Aidan Quinn, Adam Beach, August Schellenberg
Tür
Sunum
720P HD Altyazılı izle
İzlenme
12993 kez izlendi
Empties - Vratné lahve - Depozitolu Şişeler
Josef Tkaloun (Zdenek Sverák) yaşlılığını yaşamakta olan son günlerini yaşayan bir adam olarak gözükmektedir. Ancak yaşına aldırış etmez ve hiç bir zaman bunu kabul etmez. Sürekli hayatına heyecan katacak olayların içerisine girer. Josef’in aşk ve hayat üzerine yaşadıklarını anlatan bir film. Empties - Vratné lahve - Depozitolu Şişeler 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
8.3/10
7.3/10
Gösterim Tarihi
Jan Sverák
Yapım
2007 / Çek Cumhuriyeti / 104 D
Oyuncular
Zdenek Sverák, Daniela Kolárová, Pavel Landovský
Tür
Sunum
720P HD Altyazılı izle
İzlenme
9283 kez izlendi
Hotel Chevalier
Film, Darjeeling Limited filmindeki kardeşlerden Jack ve kendisini Paris'te ansızın ziyaret eden eski kız arkadaşı (Natalie Portman) arasındaki ilişkiyi yansıtıyor. Hotel Chevalier, asıl film olan Darjeeling Limited'e sadece giriş yapmakla kalmayıp filmin derinleşmesini sağlayan bir ön çalışma niteliğinde. Hotel Chevalier 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
6.5/10
7.3/10
Gösterim Tarihi
Wes Anderson
Yapım
2007 / Amerika / 13 Dakika
Oyuncular
Jason Schwartzman, Natalie Portman, Waris Ahluwalia
Tür
Sunum
720P HD Altyazılı izle
İzlenme
8688 kez izlendi
Hedwig and the Angry Inch
Berlin'in ikiye bölündüğü yıllarda Doğu tarafında yaşayan bir Alman vatandaşı olan Hansel, burada görev yapan yabancı bir askere aşık olur. Aşık olduğu adamla evlenebilmek için cinsiyet değiştirme ameliyatı geçirmesi gerekir ve bunu yapabileceği tek yer Berlin'in Batı bölgesidir. Ancak doğu ve batı arasındaki kavga ortamında umutları yok olmak üzeredir. 

Hansel yine de artık Hedwig'tir ve kaçabildiği yer Amerika'nın Kansas şehridir. Ancak burada da insanoğlunun açgözlülüğünden nasibini almak üzeredir. Bestelerini çalan Tommy, ünlü bir yıldız olma yolunda ilerlerken, kurduğu mütevazi grubuyla sesini duyurmaya çalışmaktadır. Hedwig and the Angry Inch 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
7.8/10
7.8/10
Gösterim Tarihi
John Cameron Mitchell
Yapım
2001 / Amerika / 95 Dakika
Oyuncular
John Cameron Mitchell, Miriam Shor, Stephen Trask
Tür
Sunum
720P HD Altyazılı izle
İzlenme
10053 kez izlendi
1 2 3 4 5 6
Türlerine Göre Filmler
Boxset Filmler
Mini Diziler
Unutulmaz Diziler
Son Yorumlar
Facebook Sayfamız
Etiketler
UnutulmazFilmler.Com, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, iletişim bölümünden bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan talep ve şikayetler hukuksal olarak incelenecek, şikayet yerinde görüldüğü takdirde, ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılacaktır.

altyazılı film izle - sadece en iyi filmler - Google - Film izle - hd film izle
Copyright © 2011 UnutulmazFilmler.Com