web stats
Kapat (x)
Anasayfa Yeni Eklenenler En Çok İzlenenler IMDb Top 250 SSS İletişim

En Çok İzlenen Filmler

Speed - Hız Tuzağı
Los Angeles’ın aksiyon-gerilim atmosferi için dört dörtlük sokaklarında geçen Hız Tuzağı’nda Keanu Reeves’i, genç, yakışıklı, cesur, zeki ve bağımsız bir polis, yani tam bir Amerikan kahramanı(!) olan Jack rolünde olarak izliyoruz. Dennis Hopper’ın canlandırdığı baş kötü ise, inanılmaz patlayıcı tuzakları kurarak sivillerin hayatıyla kedinin fareyle oynadığı gibi oynayan bir çılgın suçlu, Howard. Önce Howard’ın asansörde sıkıştırdığı 13 kişiyi mutlak bir ölümden kurtaran Jack, sonunda kendisini bir otobüs dolusu masum sivili kurtarmak sorumluluğu altında bulur. Otobüs sürücüsü etkisiz hale gelmiş ve direksiyona yolculardan birini canlandıran Sandra Bullock geçmiştir. Pek tabii ki Howard, araca tuzakların ölümcül olanını yerleştirmiş durumdadır; eğer otobüs belli bir süratin altına inerse ya da durursa içindeki yolcularla birlikte havaya uçacaktır. Devreye giren Jack ile Howard arasında kan dondurucu süratte bir gerilim başlar. Speed - Hız Tuzağı 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
8.9/10
7.2/10
Yönetmen
Jan de Bont
Yapım
1994
Oyuncular
Keanu Reeves, Dennis Hopper, Sandra Bullock
Tür
Sunum
720P HD Altyazılı izle
İzlenme
61797 kez izlendi
Hitler: The Rise of Evil - Hitler: La naissance du mal - Hitler: Kötülüğün Yükselişi
Adolf Hitler'in düşüncelerinin oluşmaya başladığı ilk yıllarından itibaren hayatının ele alındığı ve nasıl acımasız birisine dönüştüğünün anlatıldığı yapım, iki kısımdan oluşuyor. İlk kısım 1. Dünya Savaşı sonlarına kadar ilerlemekte ve diğerinde de Hitler'in Alman halkını ve yönetimini nasıl etkisi altına aldığı anlatılmaktadır... Hitler: The Rise of Evil - Hitler: La naissance du mal 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
7.7/10
7.3/10
Yönetmen
Christian Duguay
Yapım
2003 / Kanada / 130 Dakika
Oyuncular
Robert Carlyle, Stockard Channing, Jena Malone
Tür
Sunum
720P HD Altyazılı izle
İzlenme
61776 kez izlendi
After Hours - Saatler Sonra
New York’ta keyifli ve lüks bir yaşam süren bilgisayar programcısı Paul Hackett, bir kafede tanıştığı Marcy’yle akşam için randevulaştığında Manhattan’ın varoşlarında onu bekleyen gece macerasından henüz habersizdir. 

Güzel kadının Soho’daki dairesine geldiğinde önce rahatsızlık verici bir ressam olan, ev arkadaşı Kiki’yle tanışacak; bir süre sonra maruz kalacağı sarkazm işlerin hiç de yolunda gitmeyeceğini belli ettiğinde ise Doğu yakasındaki fiyakalı evine dönmek isteyecektir. Elbette zaman zaman çok komik ve gerilim dolu bir kabusa dönüşecektir gecesi. Tanışacağı renkli tipler ve dahil olacağı absürd olaylar serisi, büyük şehrin hiç bilmediği bir yüzünü tanıştıracaktır Paul’e.

Biraz kafkavari bir yönü olan After Hours, Martin Scorsese’nin kendini belli eden imzası ve Joseph Minion’un akıl dolu senaryosu ile 80’lerin kültleşen filmlerinden biri olarak hatırlardadır. Rosanna Arquette’in güzelliği kadar Griffin Dunne’un son derece kontrollü performansı da, After Hours’u mutlaka izlenmiş olması gereken bir film yapıyor. After Hours - Saatler Sonra 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
8.7/10
7.6/10
Yönetmen
Martin Scorsese
Yapım
1985 / Amerika / 97 Dakika
Oyuncular
Griffin Dunne, Rosanna Arquette, Verna Bloom
Tür
Sunum
720P HD Altyazılı izle
İzlenme
61727 kez izlendi
In the Mouth of Madness - Çılgınlığın Ötesinde
En iyi korku yazarı Sutter Cane, Mutlak Korku adlı romanın tek kopyasıyla ortadan kaybolur. John Trent, tek derdi sıkıcı işini sürdürüp de biraz para kazanmak olan bir sigorta müfettişidir. Bir gün keşfettiği bir mevzu, hayatının akış yönünün tamamen değişmesine sebebiyet verecektir.

Sinemanın en büyük ustalarından John Carpenter'ın 1990'larda çektiği en iyi filmlerinden biri olan In the Mouth of Madness'ın başrolünde Sam Neill var. In the Mouth of Madness - Çılgınlığın Ötesinde 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
7.7/10
7.1/10
Yönetmen
John Carpenter
Yapım
1994 / Amerika / 94 Dakika
Oyuncular
Sam Neill, Jürgen Prochnow, Julie Carmen
Tür
Sunum
720P HD Altyazılı izle
İzlenme
61720 kez izlendi
Driving Miss Daisy - Bayan Daisy’nin Şoförü
Bayan Daisy Werthan zengin ve yaşlı bir kadındır. İyi bir hayat yaşamış olan Bayan Daisy, hiçbir zaman kendini zengin olarak görmemiş, fakir olduğu günleri de unutmamıştır. Yaşlanınca bazı sorunlar yaşayan yaşlı kadına, işlerini halledebilmesi için bir şoför tutulur. Şoföre ihtiyacı olduunu düşünmeyen Daisy, oğlu Boolie’nin bulduğu Hoke’u bu nedenle reddeder. İşe başladıktan sonra da sürekli olarak azarladığı Hoke ile aralarında bir süre sonra farklı bir dostluk başlayacaktır. Morgan Freeman ve Dan Aykroyd’un Oscar’a aday olmalarının yanı sıra film, en iyi film dahil 4 dalda Oscar kazandı. Driving Miss Daisy - Bayan Daisy’nin Şoförü 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
8.9/10
7.4/10
Yönetmen
Bruce Beresford
Yapım
1989
Oyuncular
Morgan Freeman, Jessica Tandy, Dan Aykroyd
Tür
Sunum
720P HD Altyazılı izle
İzlenme
61706 kez izlendi
Days of Glory - İsimsiz Kahramanlar
İkinci Dünya Savaşı’nın Avrupa’yı kasıp kavurduğu yıllar... 130.000 Kuzey Afrikalı, Fransız ordusuna katılarak ülkeyi Naziler’den korumak için savaşırlar. Daha önce hiç adım atmadıkları bu toprakların özgürlüğü için savaşan bu insanlardan Said, Mesud, Abdülkadir ve Yaser kazandıkları zaferlerle kahraman ilan edilirler. 

Avrupa genelinde ve Fransa özelinde, bugünün dışlanan göçmenlerinin babalarının bir zamanlar kahraman olarak karşılandığını anlatan İsimsiz Kahramanlar, günümüz politikalarının da ciddi bir sorgulamasını yapıyor. Jamel Debbouze, Samy Naceri, Roschdy Zem, Sami Bouajila, Bernard Blancan’ın 2006 Cannes Film Festivali’nde En İyi Erkek Ödülü aldıklarını da eklemeyi unutmayalım. Days of Glory - İsimsiz Kahramanlar 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
7.9/10
7.0/10
Yönetmen
Rachid Bouchareb
Yapım
2006 / Fransa / 128 Dakika
Oyuncular
Samy Naceri, Roschdy Zem, Sami Bouajila
Tür
Sunum
720P HD Altyazılı izle
İzlenme
61440 kez izlendi
Short Term 12
Bir yetimhanede yaşanan olayları dramatik bir şekilde anlatarak seyircinin kalbine işlemesini bilen Short Term 12, birden fazla hikayeyi harika bir şekilde bağlayarak seyirciye sunuyor. Yaşı gereği yetimhaneden gitmesi gereken Marcus'un son günlerini anlatan filmde bir yandan Grace ile Mason'ın ilişkilerine, diğer yandan da Grace'in problemlı geçmişine tanıklık ediyoruz. 

Tabii bu sırada yetimhanedeki karakterlerin sorunlarını da seyirciyle paylaşmaktan çekinmeyen yönetmen Cretton, bu kadar zengin alt metni 96 dakikada o kadar güzel dokuyor ki, film bittikten sonra eksik işlenen hiçbir yer kalmadığını fark ediyorsunuz. Short Term 12 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
8.4/10
8.3/10
Yönetmen
Destin Cretton
Yapım
2013 / Amerika / 96 Dakika
Oyuncular
Brie Larson, Frantz Turner, John Gallagher Jr.
Tür
Sunum
720P HD Altyazılı izle
İzlenme
61342 kez izlendi
Koyaanisqatsi - Hayatın Özü
Phillip Glass'ın unutulmaz müzikleriyle belleklere çakılan Koyaanisqatsi, görüntülere dair bir festivali çağrıştırıyor. 1983 yılı itibariyle devrim niteliğinde olan film hayatın imgesel dengesine(ve dengesizliğine) yakılan bir ağıt niteliğinde. Görüntüden görüntüye geçerek, sonunda tüm görüntülerin tek bir görüntünün yansımasından ibaret olduğunu ispatlamaya çalışan film, tabiat bilimleriyle ve sosyal-antropolojiyle bağlarını sıkılaştırıyor.

Otuz yıldır hayatın anlamını görüntülerin toplamından çıkarsamaya çalışan yönetmen Godfrey Reggio’nun en iyi belgeseli olan Koyaanisqatsi; doğa ve medeniyet arasındaki çelişkiyi ortaya koyan, Powaqqatsi ve Naqoyqatsi ile beraber oluşan bir üçlemenin ilk ayağını teşkil ediyor. 6 yılda toplanan görüntüleri ve 3 yılda hazırlanan müzikleriyle, hiçbir diyalog içermemesine rağmen gelmiş geçmiş en etkileyici belgesellerden biri olduğuna şüphe yok. Koyaanisqatsi - Hayatın Özü 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
8.5/10
8.1/10
Yönetmen
Godfrey Reggio
Yapım
1982 / Amerika / 86 Dakika
Oyuncular
Lou Dobbs, Ted Koppel
Tür
Sunum
720P HD Altyazılı izle
İzlenme
61293 kez izlendi
Shallow Grave - Mezarını Derin Kaz
Bir medya mensubu... Bir tıp doktoru... Bir muhasebeci... Üçü de birbirine zıt karakterler ve aynı evi paylaşıyorlar. İngiltere'nin iyi bir semtinde yaşayan bu üçlü, eve yeni bir kiracı daha almaya karar verirler. Evin masrafları çoktur ve eve alacakları yeni kiracı adayı, tüm diğer seçenekleri geride bırakan Hugo olur. Sorun şu ki Hugo bir gün, apansızın altın vuruşa kurban gider. Üstelik yanındaki valizde yüklü miktarda para da vardır. Üç kafadar Hugo'yu gömer, paraları da ceplerine atarlar. Muhasebeci David ise, bu kadar paranın bir gün dikkat çekeceğini düşünür. 

Danny Boyle'yi geniş kitlelerle tanıştıran Mezarını Derin Kaz, gerçekten kayda değer bir bağımsız sinema örneği. Shallow Grave - Mezarını Derin Kaz 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..

7.6/10
7.3/10
Yönetmen
Danny Boyle
Yapım
1994 / İngiltere / 92 Dakika
Oyuncular
Kerry Fox, Christopher Eccleston, Ewan McGregor
Tür
Sunum
720P HD Altyazılı izle
İzlenme
61293 kez izlendi
Lord of the Flies - Sineklerin Tanrısı
Uçakta yolculuk eden tüm yetişkinlerin hayatlarını kaybetmesiyle sonuçlanan bir kazadan kurtulmayı başaran bir grup küçük çocuk, kendilerini buldukları ıssız adada yaşam savaşı vermeye başlarlar. Ancak bu durumda bile ayrılıklar söz konusudur. İkiye ayrılan grup iki farklı lider tarafından yönetilir. Her iki grubun amacı da farklıdır. Bir taraf eğlencesine bakarken diğer taraf hayatta kalmak için çözümler aramaktadır. İki grup lideri arasında başlayan çekişme zamanla büyük bir rekabete dönüşür ve işler korkunç bir noktaya sürüklenir. 

Nobel ödüllü William Golding' romanından uyarlanan bu film insanoğlunun içgüdülerine yapılan sıradışı bir yolculuk niteliğinde. Lord of the Flies - Sineklerin Tanrısı 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
7.1/10
7.1/10
Yönetmen
Peter Brook
Yapım
1963 / İngiltere / 92 Dakika
Oyuncular
James Aubrey, Tom Chapin, Hugh Edwards
Tür
Sunum
Ses Problemli, Tekrardan Eklenecek!
İzlenme
61230 kez izlendi
Safety Last!
Taşralı çocuk başarılı olmak için büyük şehre gelir. Bir mağazada satış sorumlusu olarak çalışırken müdürüne mağazaya daha çok müşteri çeken kişiye 1000 dolar vermesini teklif eder. Daha sonra dikkatleri mağazaya çekmek için mağaza binasının dış cephesine tırmanacak birini ayarlar. Ama ne yazık ki, bu kişinin bir kanun kaçağı olduğu ortaya çıkar ve Kanun devreye girince, kahramanımızın kendisinin binaya tırmanması icap eder. Her kirişte yeni zorluklarla karşılaşır ve en sonunda ünlü saat sahnesinde adrenalin zirveye ulaşır.

8.3/10
8.2/10
Yönetmen
Fred C. Newmeyer, Sam Taylor
Yapım
1923 / Amerika / 70 Dakika
Oyuncular
Harold Lloyd, Mildred Davis, Bill Strother
Tür
Sunum
Altyazılı izle - DvdRip
İzlenme
61041 kez izlendi
The Man Who Would Be King - Kral Olacak Adam
Macera türünün klasikleri arasında gösterilen Kral Olacak Adam, usta sinemacı John Huston'ın yönettiği sürükleyici bir yapım. Rudyard Kipling'in bir öyküsünden esinlenilerek çekilen film, 1880'lerde Hindistan'da geçiyor

Filmde, çakı gibi İngiliz teğmenler Danny Dravot ve Peachy Carnehan krallar gibi zengin olmak için Kafiristan’ı yönetme girişimlerine başlarlar. The Man Who Would Be King - Kral Olacak Adam 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
8.9/10
7.9/10
Yönetmen
John Huston
Yapım
1975 / İngiltere / 129 Dakika
Oyuncular
Sean Connery, Michael Caine, Christopher Plummer
Tür
Sunum
720P HD Altyazılı izle
İzlenme
60852 kez izlendi
One Week (Kısa Film)
Buster ve Sybil kiliseden yeni evlenmiş bir çift olarak çıkarlar. Kendilerine hediye edilenler arasında bir hafta içinde kolayca inşa edilebilen portatif bir ev de bulunmaktadır. Ancak Buster'in Sybil için rakibi olan ancak Sybil'in reddettiği adamın kutuların üzerindeki numaraları değiştirmesiyle evi kurmak o kadar da kolay olmaz. One Week (1920) 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle...
9.4/10
8.2/10
Yönetmen
Edward F. Cline, Buster Keaton
Yapım
1920 / Amerika / 25 Dakika
Oyuncular
Buster Keaton, Joe Roberts, Sybil Seely
Tür
Sunum
720P HD Altyazılı izle
İzlenme
60845 kez izlendi
The Life Aquatic with Steve Zisso - Suda Yaşam
Dünyaca ünlü bir okyanus bilimci olan Steve Zissou kendi adını taşıyan araştırma ekibinin lideridir. Bir önceki açık deniz maceralarında, ortağı bir köpekbalığı tarafından öldürülmüştür. Zissou intikamını alabilmek için yeniden denize dönmeye karar verir.

Büyük bir ekip kuran bilimadamının aslında köpekbalığından daha önemli sorunları vardır: Hayat hikayesini yazmak için peşinden ayrılmayan gazeteci Jane ve ekibe yeni aldığı Ned. Zissou kendini, efsanevi bir maceranın ortasında bulur. The Life Aquatic with Steve Zisso - Suda Yaşam 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
7.9/10
7.2/10
Yönetmen
Wes Anderson
Yapım
2004 / Amerika / 119 Dakika
Oyuncular
Bill Murray, Owen Wilson, Anjelica Huston
Tür
Sunum
720P HD Altyazılı izle
İzlenme
60824 kez izlendi
Les Misérables - Sefiller (1998)
Victor Hugo nun ölmez eseri Les Miserables (Sefiller), 19 yüzyıl Fransa sında aşk, onu ve tutkuyu anlatan epik bir masal. Hikaye, bir somun ekmek çalan ve karşılığında suçunun çok üstünde hapis cezasına çarptırılan Jean Valjean'ı anlatıyor. Les Misérables - Sefiller (1998) 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle...
9.2/10
7.3/10
Yönetmen
Bille August
Yapım
1998 / İngiltere / 134 Dakika
Oyuncular
Liam Neeson, Geoffrey Rush, Uma Thurman
Tür
Sunum
720P HD Altyazılı izle
İzlenme
60579 kez izlendi
Blancanieves
1920'lerin Sevillasında Carmen, tüm çocukluğunu zalim üvey annesi Encarna'nın zulmü altında geçirmiştir. Taşadığı baskılardan bunalan genç kadın çareyi kaçmakta bulur. Yaşadığı travmaları unutturacak yeni maceralara ihtiyacı vardır ve kendisini tamamen farklı bir yaşamın içinde bulur. Tesadüfen tanıştığı yedi boğa güreşçisi cüce, her daim güzel Carmen'in koruyucusu olacaktır...

Pablo Berger'in senaristliğini ve yönetmenliğini üstlendiği film Grimm Kardeşlerin meşhur romanını bambaşka bir atmosfere taşıyor. Siyah-beyaz ve sessiz çekilen ve üzerine oldukça etkileyici müzikler bestelenen film sinemanın kökenlerine de bir saygı duruşu niteliğinde. Blancanieves 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
8.4/10
7.4/10
Yönetmen
Pablo Berger
Yapım
2012 / İspanya / 104 Dakika
Oyuncular
Maribel Verdú, Emilio Gavira, Daniel Giménez Cacho
Tür
Sunum
720P HD Altyazılı izle
İzlenme
60488 kez izlendi
Seabiscuit - Zafer Yolu
Film, ruhu yaralı genç bir jokey olan Johnny Red Pollard, her şeyini kaybeden eski milyoner Charle Howard ve şehir yaşamına uyum sağlamaya çalışan, eski dünyası tarihe karışmak üzere olan kovboy Tom Smith’in hikayesini anlatıyor. 1920'lerde efsaneye dönüşen sıra dışı bir drama. Seabiscuit sizi hayatınızın yarışına götürecek.

9.1/10
7.3/10
Yönetmen
Gary Ross
Yapım
2003 / Amerika / 140 Dakika
Oyuncular
Tobey Maguire, Jeff Bridges, Elizabeth Banks
Tür
Sunum
720P HD Altyazılı izle
İzlenme
60474 kez izlendi
The Red Shoes - Kırmızı Pabuçlar
Aristokrat kökenli, tanınmamış genç balerin Victoria 'Vicky' Page halasının verdiği bir partide Lermontov Balesi'nin acımasız, otoriter emprezaryo'su Boris Lermontov'la tanıştırılır. Lermontov, sanatçılarından baleye mutlak bir sadakat kendisine ve kumpanyaya da kayıtsız şartsız bir bağlılık talep etmektedir. Ona göre özel hayatları bile baleden çok sonra gelmelidir... 

Önceleri Vicky'i çok önemsemeyen emprezaryo, sonradan onun yeteneğinin farkına vararak yeni yazılan \"Kırmızı Pabuçlar\" adlı balede başrol oynatmayı planlar... Ancak Vicky'nin, kumpanyanın kompozitörü Julian Craster'e aşık olması Lermontov'u çileden çıkarır. The Red Shoes - Kırmızı Pabuçlar 720P görüntü kalitesi altyazılı izle meniz için sizlerle.
8.2/10
8.1/10
Yönetmen
Michael Powell, Emeric Pressbu
Yapım
1948 / İngiltere / 133 Dakika
Oyuncular
Marius Goring, Jean Short, Anton Walbrook
Tür
Sunum
720P HD Altyazılı izle
İzlenme
60474 kez izlendi
State of Play - Devlet Oyunları
Amerikan Kongresi’nin yakışıklı, soğukkanlı ve temkinli üyesi Stephen Collins, bağlı olduğu siyasi partinin geleceğini temsil eder. Savunma harcamalarını denetleyen komitenin başkanlığı gibi onurlu bir görevi vardır. Yaklaşan başkanlık seçimleri için partisinde tüm gözler onun üzerine çevrilmiştir. Onun araştırma asistanının ve metresinin vahşice öldürülmesi üzerine o güne kadar derinlerde bir yerde gömülü duran sırlar birer birer ortaya çıkmaya başlar. 

Araştırmacı gazeteci McCaffrey’nin bu olaya ilgi duymasının iki sebebi vardır. Birincisi Collins onun eski arkadaşıdır, ikinci sebebi ise acımasız editörü Cameron’dan bu olayı araştırma görevi almıştır. Gazeteci, katilin kimliği üzerindeki esrar perdesini kaldırmaya yaklaştıkça ülkenin güç dengelerini sarsacak bir tehdit oluşturmaya başlar. State of Play - Devlet Oyunları 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
8.3/10
7.1/10
Yönetmen
Kevin Macdonald
Yapım
2009 / Amerika / 127 Dakika
Oyuncular
Russell Crowe, Rachel McAdams, Ben Affleck
Tür
Sunum
720P HD Altyazılı izle
İzlenme
60467 kez izlendi
Fallen - Cani Ruh
Cinayet dedektifi John Hobbes (Denzel Washington) kalabalık kaldırımda katilin peşine düşer. Orada: küçük, orta yaşlı bir kadın. Hayır, bekle: katil kadının yanındaki ürkek adam. Şimdi de bir başkası. Hepsi veya hiçbiri olabilir. Çünkü Hobbes'in aradığı katil bir insandan diğer insana bir dokunuşta geçen kötü bir ruhtur. Hobbes Fallen'da görünüşte ölümsüz düşmanı sinsice takip eder. 

Bu yaşlı kötü adam, akıllı ve inatçı adamla tüm kozlarını oynamak için yüz yüze gelir. Fallen - Cani Ruh 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
8.3/10
6.8/10
Yönetmen
Gregory Hoblit
Yapım
1998 / Amerika / 124 Dakika
Oyuncular
Denzel Washington, John Goodman, Donald Sutherland
Tür
Sunum
720P HD Altyazılı izle
İzlenme
60439 kez izlendi
Sexmission - Seksmisja
İki bilimadamı bir deneye katılmaya gönüllü olur. Bir dondurucuya kapatılıp uyutulurlar. Sadece üç yıl için ama bir yanlışlık olur ve orada unutulurlar. Ta ki 50 sene sonra hatırlanana kadar. Bu arada korkulan olmuş 3. Dünya Savaşı çıkıp bir nükleer felaket olmuştur. Neyse ki insanlar iyidir, fakat erkekler kısır kalmıştır. Tabi bizim 50 yıl öncesinden gelen iki kahramanımızı zor bir görev beklemektedir.

Bir distopya filmi Sexmission - Seksmisja altyazılı izle meniz için sizlerle..
6.9/10
7.6/10
Yönetmen
Juliusz Machulski
Yapım
1984 / Polonya / 120 Dakika
Oyuncular
Olgierd Lukaszewicz, Jerzy Stuhr, Bozena Stryjkówna
Tür
Sunum
Altyazılı izle - DvdRip
İzlenme
60320 kez izlendi
The King of Comedy - Kahkahalar Kralı
Bir yetişkin olmasına rağmen hala ailesiyle yaşayan bir "kaçık" olan Rupert Pupkin, pek yetenekli olmadığı halde bir gün ünlü bir komedyen olacağına inanmaktadır. İdolü ise komedi yıldızı Jerry Langford'dur. Pupkin, eğer bir gün Langford'un TV programına çıkmanın yolunu bulursa, şöhretin kapısının önünde açılacağına dair bir saplantıya da sahiptir. 

Martin Scorsese'nin Robert de Niro'yla işbirliği, genelde çok lezzetli meyveler vermiştir. Kimilerine göre "kayıp" bir başyapıt olan The King of Comedy - Kahkahalar Kralı 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
8.8/10
7.7/10
Yönetmen
Martin Scorsese
Yapım
1982 / Amerika / 109 Dakika
Oyuncular
Robert De Niro, Jerry Lewis, Diahnne Abbott
Tür
Sunum
720P HD Altyazılı izle
İzlenme
60096 kez izlendi
Lovers of the Arctic Circle
Ana ve Otto’nun kaderleri uzun bir çizgi ile bağlanmıştır. Çizgi çizilmeye Madrid’te başlar. Küçük çocuklar ilk defa bir okul çıkışında karşılaşırlar. On yedi yıl sonra kutup çizgisinin kıyısında buluşacaklarını bilmeden. Otto’nun anne babasının boşanması, Ana’nın babasının ölümü, sonradan Ana’nın annesi ile Otto’nun babasının tanışmaları ve hatta evlenmeleri ile olağanüstü tesadüfler halinde devam eder. Küçük çocukların kaçamak ilişkileri, giderek itirafı ve idrakı zor bir aşka dönüşecektir. Her biri dünyanın başka yerlerinde kendi hayatlarını yaşayacak olsalar da, hep bir şeylerin eksikliğini kalplerinde taşıyacaktırlar. Hiç gece olmayan, Finlandiya’daki küçük bir kasaba onları beklemektedir. Yerine getirilmesi gereken bir yazgıları vardır çünkü.
8.6/10
7.7/10
Yönetmen
Julio Medem
Yapım
1988
Oyuncular
Najwa Nimri, Fele Martínez, Nancho Novo
Tür
Sunum
Altyazılı izle - DvdRip
İzlenme
60037 kez izlendi
Ocean Heaven - Ocean Paradise
Otizm hastası küçük bir çocuk olan David'in anlamsız ve derin bakışlarının yanı sıra konuşan kişileri de taklit etme gibi bir rahatsızlığı vardır. Babası Xing chang ise büyük bir akvaryumda çalışmakta, varını yoğunu 22 yaşındaki oğlunun rahatı ve mutluluğu için kullanmaktadır. İyileşeceğine dair umutlarını hiç kaybetmeyecek olan babası ve yakınlarının çabaları David için en büyük tedavi yöntemidir..

Bir babanın, Otistik oğlu için yaptığı fedakarlıkların anlatıldığı Ocean Heaven - Ocean Paradise 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle...
9.1/10
7.2/10
Yönetmen
Xiao Lu Xue
Yapım
2010 / Çin / 96 Dakika
Oyuncular
Jet Li, Zhang Wen, Gwei Lun-Mei
Tür
Sunum
720P HD Altyazılı izle
İzlenme
60005 kez izlendi
52 53 54 55 56 57
Türlerine Göre Filmler
Boxset Filmler
Mini Diziler
Unutulmaz Diziler
Son Yorumlar
Facebook Sayfamız
Etiketler

UnutulmazFilmler.Com, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, iletişim bölümünden bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan talep ve şikayetler hukuksal olarak incelenecek, şikayet yerinde görüldüğü takdirde, ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılacaktır.

altyazılı film izle - sadece en iyi filmler - Google - Film izle - hd film izle
Copyright © 2011 UnutulmazFilmler.Com