web stats
Kapat (x)
Anasayfa Yeni Eklenenler En Çok İzlenenler IMDb Top 250 SSS İletişim

En Çok İzlenen Filmler

Days of Glory - İsimsiz Kahramanlar
İkinci Dünya Savaşı’nın Avrupa’yı kasıp kavurduğu yıllar... 130.000 Kuzey Afrikalı, Fransız ordusuna katılarak ülkeyi Naziler’den korumak için savaşırlar. Daha önce hiç adım atmadıkları bu toprakların özgürlüğü için savaşan bu insanlardan Said, Mesud, Abdülkadir ve Yaser kazandıkları zaferlerle kahraman ilan edilirler. 

Avrupa genelinde ve Fransa özelinde, bugünün dışlanan göçmenlerinin babalarının bir zamanlar kahraman olarak karşılandığını anlatan İsimsiz Kahramanlar, günümüz politikalarının da ciddi bir sorgulamasını yapıyor. Jamel Debbouze, Samy Naceri, Roschdy Zem, Sami Bouajila, Bernard Blancan’ın 2006 Cannes Film Festivali’nde En İyi Erkek Ödülü aldıklarını da eklemeyi unutmayalım. Days of Glory - İsimsiz Kahramanlar 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
7.9/10
7.0/10
Yönetmen
Rachid Bouchareb
Yapım
2006 / Fransa / 128 Dakika
Oyuncular
Samy Naceri, Roschdy Zem, Sami Bouajila
Tür
Sunum
720P HD Altyazılı izle
İzlenme
60383 kez izlendi
Lord of the Flies - Sineklerin Tanrısı
Uçakta yolculuk eden tüm yetişkinlerin hayatlarını kaybetmesiyle sonuçlanan bir kazadan kurtulmayı başaran bir grup küçük çocuk, kendilerini buldukları ıssız adada yaşam savaşı vermeye başlarlar. Ancak bu durumda bile ayrılıklar söz konusudur. İkiye ayrılan grup iki farklı lider tarafından yönetilir. Her iki grubun amacı da farklıdır. Bir taraf eğlencesine bakarken diğer taraf hayatta kalmak için çözümler aramaktadır. İki grup lideri arasında başlayan çekişme zamanla büyük bir rekabete dönüşür ve işler korkunç bir noktaya sürüklenir. 

Nobel ödüllü William Golding' romanından uyarlanan bu film insanoğlunun içgüdülerine yapılan sıradışı bir yolculuk niteliğinde. Lord of the Flies - Sineklerin Tanrısı 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
7.1/10
7.1/10
Yönetmen
Peter Brook
Yapım
1963 / İngiltere / 92 Dakika
Oyuncular
James Aubrey, Tom Chapin, Hugh Edwards
Tür
Sunum
Ses Problemli, Tekrardan Eklenecek!
İzlenme
60299 kez izlendi
One Week (Kısa Film)
Buster ve Sybil kiliseden yeni evlenmiş bir çift olarak çıkarlar. Kendilerine hediye edilenler arasında bir hafta içinde kolayca inşa edilebilen portatif bir ev de bulunmaktadır. Ancak Buster'in Sybil için rakibi olan ancak Sybil'in reddettiği adamın kutuların üzerindeki numaraları değiştirmesiyle evi kurmak o kadar da kolay olmaz. One Week (1920) 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle...
9.4/10
8.2/10
Yönetmen
Edward F. Cline, Buster Keaton
Yapım
1920 / Amerika / 25 Dakika
Oyuncular
Buster Keaton, Joe Roberts, Sybil Seely
Tür
Sunum
720P HD Altyazılı izle
İzlenme
60271 kez izlendi
The Man Who Would Be King - Kral Olacak Adam
Macera türünün klasikleri arasında gösterilen Kral Olacak Adam, usta sinemacı John Huston'ın yönettiği sürükleyici bir yapım. Rudyard Kipling'in bir öyküsünden esinlenilerek çekilen film, 1880'lerde Hindistan'da geçiyor

Filmde, çakı gibi İngiliz teğmenler Danny Dravot ve Peachy Carnehan krallar gibi zengin olmak için Kafiristan’ı yönetme girişimlerine başlarlar. The Man Who Would Be King - Kral Olacak Adam 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
8.9/10
7.9/10
Yönetmen
John Huston
Yapım
1975 / İngiltere / 129 Dakika
Oyuncular
Sean Connery, Michael Caine, Christopher Plummer
Tür
Sunum
720P HD Altyazılı izle
İzlenme
60012 kez izlendi
In the Mouth of Madness - Çılgınlığın Ötesinde
En iyi korku yazarı Sutter Cane, Mutlak Korku adlı romanın tek kopyasıyla ortadan kaybolur. John Trent, tek derdi sıkıcı işini sürdürüp de biraz para kazanmak olan bir sigorta müfettişidir. Bir gün keşfettiği bir mevzu, hayatının akış yönünün tamamen değişmesine sebebiyet verecektir.

Sinemanın en büyük ustalarından John Carpenter'ın 1990'larda çektiği en iyi filmlerinden biri olan In the Mouth of Madness'ın başrolünde Sam Neill var. In the Mouth of Madness - Çılgınlığın Ötesinde 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
7.7/10
7.1/10
Yönetmen
John Carpenter
Yapım
1994 / Amerika / 94 Dakika
Oyuncular
Sam Neill, Jürgen Prochnow, Julie Carmen
Tür
Sunum
720P HD Altyazılı izle
İzlenme
59991 kez izlendi
Shallow Grave - Mezarını Derin Kaz
Bir medya mensubu... Bir tıp doktoru... Bir muhasebeci... Üçü de birbirine zıt karakterler ve aynı evi paylaşıyorlar. İngiltere'nin iyi bir semtinde yaşayan bu üçlü, eve yeni bir kiracı daha almaya karar verirler. Evin masrafları çoktur ve eve alacakları yeni kiracı adayı, tüm diğer seçenekleri geride bırakan Hugo olur. Sorun şu ki Hugo bir gün, apansızın altın vuruşa kurban gider. Üstelik yanındaki valizde yüklü miktarda para da vardır. Üç kafadar Hugo'yu gömer, paraları da ceplerine atarlar. Muhasebeci David ise, bu kadar paranın bir gün dikkat çekeceğini düşünür. 

Danny Boyle'yi geniş kitlelerle tanıştıran Mezarını Derin Kaz, gerçekten kayda değer bir bağımsız sinema örneği. Shallow Grave - Mezarını Derin Kaz 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..

7.5/10
7.3/10
Yönetmen
Danny Boyle
Yapım
1994 / İngiltere / 92 Dakika
Oyuncular
Kerry Fox, Christopher Eccleston, Ewan McGregor
Tür
Sunum
720P HD Altyazılı izle
İzlenme
59970 kez izlendi
Seabiscuit - Zafer Yolu
Film, ruhu yaralı genç bir jokey olan Johnny Red Pollard, her şeyini kaybeden eski milyoner Charle Howard ve şehir yaşamına uyum sağlamaya çalışan, eski dünyası tarihe karışmak üzere olan kovboy Tom Smith’in hikayesini anlatıyor. 1920'lerde efsaneye dönüşen sıra dışı bir drama. Seabiscuit sizi hayatınızın yarışına götürecek.

9.1/10
7.3/10
Yönetmen
Gary Ross
Yapım
2003 / Amerika / 140 Dakika
Oyuncular
Tobey Maguire, Jeff Bridges, Elizabeth Banks
Tür
Sunum
720P HD Altyazılı izle
İzlenme
59914 kez izlendi
Les Misérables - Sefiller (1998)
Victor Hugo nun ölmez eseri Les Miserables (Sefiller), 19 yüzyıl Fransa sında aşk, onu ve tutkuyu anlatan epik bir masal. Hikaye, bir somun ekmek çalan ve karşılığında suçunun çok üstünde hapis cezasına çarptırılan Jean Valjean'ı anlatıyor. Les Misérables - Sefiller (1998) 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle...
9.2/10
7.3/10
Yönetmen
Bille August
Yapım
1998 / İngiltere / 134 Dakika
Oyuncular
Liam Neeson, Geoffrey Rush, Uma Thurman
Tür
Sunum
720P HD Altyazılı izle
İzlenme
59886 kez izlendi
You Don't Know Jack - Doktor Ölüm
Gerçek olaylara dayanan bir hikayeden uyarlanan ve televizyon kanalı HBO tarafından çekilen film, iyileşme umudu kalmayan hastaların ölmesine yardım ederek kamuoyunun gündemine oturan, 'ölüm meleği' lakaplı meşhur Doktor Jack Kevorkian'ın hayatını anlatıyor. You Don't Know Jack - Doktor Ölüm 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
8.3/10
7.8/10
Yönetmen
Barry Levinson
Yapım
2010 / Amerika / 134 Dakika
Oyuncular
Al Pacino, Brenda Vaccaro, John Goodman
Tür
Sunum
720P HD Altyazılı izle
İzlenme
59641 kez izlendi
The Weather Man - Fırtınalı Hayatlar
Chicago'nun yerel televizyonlarından birinde hava durumu sunucusu olan David Spritz, Chicago'lular açısından olmazsa olmaz bir kişiliktir. O sadece güneşi, yağmuru, karla karışık yağmuru ve kar yağışını tahmin eden bir adam değil, adeta yürüyen bir hedeftir. Chicago halkı David'e sevgiyle nefret arasında gidip gelen özel bir ilgi duymaktadır. Onu ekrandan tanıyan pek çok insan, gördükleri yerde üzerine meşrubat, bira, hamburger gibi şeyler fırlatmaktan kendilerini alamamaktadırlar. David'in tek isteği ise birazcık saygıdır. The Weather Man - Fırtınalı Hayatlar 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle...
7.7/10
6.7/10
Yönetmen
Gore Verbinski
Yapım
2005 / Amerika / 102 Dakika
Oyuncular
Nicolas Cage, Michael Caine, Hope Davis
Tür
Sunum
720P HD Altyazılı izle
İzlenme
59634 kez izlendi
Bullhead - Rundskop
Rundskop yolları hoş olmayan bir şekilde ayrılmış iki arkadaşın yine hoş olmayan bir şekilde karşılaşmaları sonucu olay örgüsünün ana karakter için pek de iyi olmayan yerlere doğru aktığı, karakter draması üzerine kurulu yavaş tempolu bir suç filmi. İki koldan akan filmde bir yandan ana karakterin geçmişle hesaplaşmasına tanıklık ederken, diğer yandan onun bu geçmişiyle bağlantılı şekilde hayvan mafyasının bir cinayet sonucu tezeklenen ilişkilerine şahit oluyorsunuz. Yavaş temposundan ötürü seyirciyi sıkma potansiyeline sahip Rundskop ne ki bunu geçen senenin en iyi iki yönetmenlik denemelerinden biri ile kapamayı biliyor. Sahneler oldukça derinden, yavaşça aksa dahi ilk uzun metrajlı filmini çeken yönetmen Michael R. Roskam en iyi açıdan en doğru görüntüyü almayı beceriyor. Bullhead - Rundskop altyazılı izle meniz için sizlerle...
7.4/10
7.3/10
Yönetmen
Michael R. Roskam
Yapım
2011 / Belçika / 124 Dakika
Oyuncular
Matthias Schoenaerts, Jeroen Perceval, Jeanne Dandoy
Tür
Sunum
480P HD Altyazılı izle
İzlenme
59564 kez izlendi
Ocean Heaven - Ocean Paradise
Otizm hastası küçük bir çocuk olan David'in anlamsız ve derin bakışlarının yanı sıra konuşan kişileri de taklit etme gibi bir rahatsızlığı vardır. Babası Xing chang ise büyük bir akvaryumda çalışmakta, varını yoğunu 22 yaşındaki oğlunun rahatı ve mutluluğu için kullanmaktadır. İyileşeceğine dair umutlarını hiç kaybetmeyecek olan babası ve yakınlarının çabaları David için en büyük tedavi yöntemidir..

Bir babanın, Otistik oğlu için yaptığı fedakarlıkların anlatıldığı Ocean Heaven - Ocean Paradise 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle...
9.1/10
7.2/10
Yönetmen
Xiao Lu Xue
Yapım
2010 / Çin / 96 Dakika
Oyuncular
Jet Li, Zhang Wen, Gwei Lun-Mei
Tür
Sunum
720P HD Altyazılı izle
İzlenme
59564 kez izlendi
Short Term 12
Bir yetimhanede yaşanan olayları dramatik bir şekilde anlatarak seyircinin kalbine işlemesini bilen Short Term 12, birden fazla hikayeyi harika bir şekilde bağlayarak seyirciye sunuyor. Yaşı gereği yetimhaneden gitmesi gereken Marcus'un son günlerini anlatan filmde bir yandan Grace ile Mason'ın ilişkilerine, diğer yandan da Grace'in problemlı geçmişine tanıklık ediyoruz. 

Tabii bu sırada yetimhanedeki karakterlerin sorunlarını da seyirciyle paylaşmaktan çekinmeyen yönetmen Cretton, bu kadar zengin alt metni 96 dakikada o kadar güzel dokuyor ki, film bittikten sonra eksik işlenen hiçbir yer kalmadığını fark ediyorsunuz. Short Term 12 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
8.4/10
8.3/10
Yönetmen
Destin Cretton
Yapım
2013 / Amerika / 96 Dakika
Oyuncular
Brie Larson, Frantz Turner, John Gallagher Jr.
Tür
Sunum
720P HD Altyazılı izle
İzlenme
59522 kez izlendi
Lovers of the Arctic Circle
Ana ve Otto’nun kaderleri uzun bir çizgi ile bağlanmıştır. Çizgi çizilmeye Madrid’te başlar. Küçük çocuklar ilk defa bir okul çıkışında karşılaşırlar. On yedi yıl sonra kutup çizgisinin kıyısında buluşacaklarını bilmeden. Otto’nun anne babasının boşanması, Ana’nın babasının ölümü, sonradan Ana’nın annesi ile Otto’nun babasının tanışmaları ve hatta evlenmeleri ile olağanüstü tesadüfler halinde devam eder. Küçük çocukların kaçamak ilişkileri, giderek itirafı ve idrakı zor bir aşka dönüşecektir. Her biri dünyanın başka yerlerinde kendi hayatlarını yaşayacak olsalar da, hep bir şeylerin eksikliğini kalplerinde taşıyacaktırlar. Hiç gece olmayan, Finlandiya’daki küçük bir kasaba onları beklemektedir. Yerine getirilmesi gereken bir yazgıları vardır çünkü.
8.6/10
7.7/10
Yönetmen
Julio Medem
Yapım
1988
Oyuncular
Najwa Nimri, Fele Martínez, Nancho Novo
Tür
Sunum
Altyazılı izle - DvdRip
İzlenme
59463 kez izlendi
Fallen - Cani Ruh
Cinayet dedektifi John Hobbes (Denzel Washington) kalabalık kaldırımda katilin peşine düşer. Orada: küçük, orta yaşlı bir kadın. Hayır, bekle: katil kadının yanındaki ürkek adam. Şimdi de bir başkası. Hepsi veya hiçbiri olabilir. Çünkü Hobbes'in aradığı katil bir insandan diğer insana bir dokunuşta geçen kötü bir ruhtur. Hobbes Fallen'da görünüşte ölümsüz düşmanı sinsice takip eder. 

Bu yaşlı kötü adam, akıllı ve inatçı adamla tüm kozlarını oynamak için yüz yüze gelir. Fallen - Cani Ruh 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
8.3/10
6.8/10
Yönetmen
Gregory Hoblit
Yapım
1998 / Amerika / 124 Dakika
Oyuncular
Denzel Washington, John Goodman, Donald Sutherland
Tür
Sunum
720P HD Altyazılı izle
İzlenme
59382 kez izlendi
Kes - Kerkenez
Okulda kabadayı, evde alakasız bir anne ve abisi tarafından dayak yiyen, işçi sınıfına ait bir Yorkshire çocuğu olan on beş yaşındaki Billy Casper, Kes adını verdiği bir şahini evcilleştirmeye ve eğitmeye başlamasıyla hayatının anlamı değişir. 

İngilizce öğretmeni Mr. Farthing ve sınıf arkadaşları tarafından yardım alan ve yüreklendirilen Billy, sonunda şimdiye kadar farkında olmadığı bir tarafını keşfederek mutsuz varlığının amacını bulur, ta ki hayatının trajedisi meydana gelene kadar. 

Altı kez Cannes Film Festivali'nde büyük ödül alan ve İngiltere'nin en büyük yönetmenlerinden kabul edilen Ken Loach'ın ilk filmi olan Kes - Kerkenez 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
8.5/10
7.7/10
Yönetmen
Ken Loach
Yapım
1969 / İngiltere / 110 Dakika
Oyuncular
David Bradley, Brian Glover, Freddie Fletcher
Tür
Sunum
720P HD Altyazılı izle
İzlenme
59291 kez izlendi
The King of Comedy - Kahkahalar Kralı
Bir yetişkin olmasına rağmen hala ailesiyle yaşayan bir "kaçık" olan Rupert Pupkin, pek yetenekli olmadığı halde bir gün ünlü bir komedyen olacağına inanmaktadır. İdolü ise komedi yıldızı Jerry Langford'dur. Pupkin, eğer bir gün Langford'un TV programına çıkmanın yolunu bulursa, şöhretin kapısının önünde açılacağına dair bir saplantıya da sahiptir. 

Martin Scorsese'nin Robert de Niro'yla işbirliği, genelde çok lezzetli meyveler vermiştir. Kimilerine göre "kayıp" bir başyapıt olan The King of Comedy - Kahkahalar Kralı 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
8.7/10
7.7/10
Yönetmen
Martin Scorsese
Yapım
1982 / Amerika / 109 Dakika
Oyuncular
Robert De Niro, Jerry Lewis, Diahnne Abbott
Tür
Sunum
720P HD Altyazılı izle
İzlenme
59256 kez izlendi
The Red Shoes - Kırmızı Pabuçlar
Aristokrat kökenli, tanınmamış genç balerin Victoria 'Vicky' Page halasının verdiği bir partide Lermontov Balesi'nin acımasız, otoriter emprezaryo'su Boris Lermontov'la tanıştırılır. Lermontov, sanatçılarından baleye mutlak bir sadakat kendisine ve kumpanyaya da kayıtsız şartsız bir bağlılık talep etmektedir. Ona göre özel hayatları bile baleden çok sonra gelmelidir... 

Önceleri Vicky'i çok önemsemeyen emprezaryo, sonradan onun yeteneğinin farkına vararak yeni yazılan \"Kırmızı Pabuçlar\" adlı balede başrol oynatmayı planlar... Ancak Vicky'nin, kumpanyanın kompozitörü Julian Craster'e aşık olması Lermontov'u çileden çıkarır. The Red Shoes - Kırmızı Pabuçlar 720P görüntü kalitesi altyazılı izle meniz için sizlerle.
8.2/10
8.1/10
Yönetmen
Michael Powell, Emeric Pressbu
Yapım
1948 / İngiltere / 133 Dakika
Oyuncular
Marius Goring, Jean Short, Anton Walbrook
Tür
Sunum
720P HD Altyazılı izle
İzlenme
59144 kez izlendi
Hannibal Rising - Hannibal Doğuyor
Litvanya'da Sovyet yetimhanesinde kalan on altı yaşındaki Hannibal Lecter yetimhanedeki arkadaşlarıyla anlaşamamaktadır. Geceleri kız kardeşiyle ilgili korkunç kabuslar gören Hannibal sonunda yetimhaneden kaçar ve amcasının yaşadığı Paris'e gider.

Fakat Hannibal, Lecter Şatosu'na geldiğinde amcasının ölmüş olduğunu keşfeder. Amcasının dul eşi Murasaki Shibuku ona evini açar ve bu gizemli kadın onu, yemek, müzik ve resim hakkında eğitir. Fakat Hannibal bir türlü onu kovalayan geçmişinden ve gördüğü korkunç kabuslardan kurtulamamaktadır. Hannibal Rising - Hannibal Doğuyor 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
7.8/10
6.1/10
Yönetmen
Peter Webber
Yapım
2007 / Amerika / 121 Dakika
Oyuncular
Gaspard Ulliel, Rhys Ifans, Li Gong
Tür
Sunum
720P HD Altyazılı izle
İzlenme
59137 kez izlendi
State of Play - Devlet Oyunları
Amerikan Kongresi’nin yakışıklı, soğukkanlı ve temkinli üyesi Stephen Collins, bağlı olduğu siyasi partinin geleceğini temsil eder. Savunma harcamalarını denetleyen komitenin başkanlığı gibi onurlu bir görevi vardır. Yaklaşan başkanlık seçimleri için partisinde tüm gözler onun üzerine çevrilmiştir. Onun araştırma asistanının ve metresinin vahşice öldürülmesi üzerine o güne kadar derinlerde bir yerde gömülü duran sırlar birer birer ortaya çıkmaya başlar. 

Araştırmacı gazeteci McCaffrey’nin bu olaya ilgi duymasının iki sebebi vardır. Birincisi Collins onun eski arkadaşıdır, ikinci sebebi ise acımasız editörü Cameron’dan bu olayı araştırma görevi almıştır. Gazeteci, katilin kimliği üzerindeki esrar perdesini kaldırmaya yaklaştıkça ülkenin güç dengelerini sarsacak bir tehdit oluşturmaya başlar. State of Play - Devlet Oyunları 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
8.3/10
7.1/10
Yönetmen
Kevin Macdonald
Yapım
2009 / Amerika / 127 Dakika
Oyuncular
Russell Crowe, Rachel McAdams, Ben Affleck
Tür
Sunum
720P HD Altyazılı izle
İzlenme
59130 kez izlendi
Who's Afraid of Virginia Woolf? - Kim Korkar Hain Kurttan?
New England Üniversitesi'nde tarih profesörlüğü yapan George, aynı okulun yöneticisinin kızı alkolik Martha ile evlidir. Martha bir gün George'a Nick ve Honey isimli yeni evli bir çifti içki içmeye davet ettiğini söyler. Başlangıçta son derece normal görünen bu durum, iki çift için de ilginç bir tecrübeyi doğrucaktır. Kendisine sormadan bu daveti planlayan karısına kızgın olan yaşlı adam, her şeye rağmen bir rezillik çıkarmaması için karısını kışkırtmaz. Genç çift gelir ve önce birbirlerine tanımaya yönelik sıradan konulardan konuşulur. Ancak gece ilerledikçe tansiyon artar ve iki çiftin de tüm gizli saklılarını ortaya dökeceği bir arınma seansı başlar. Mike Nichols'ın ilk yönetmenlik denemesi olan film 13 dalda Oscar'a aday gösterilip bir rekora imza atmış; beş dalda da bu ödülü kazanmıştır. Who's Afraid of Virginia Woolf? - Kim Korkar Hain Kurttan? 480P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
8.4/10
8.1/10
Yönetmen
Mike Nichols
Yapım
1966
Oyuncular
Richard Burton, Elizabeth Taylor, George Segal
Tür
Sunum
Max 480P Türkçe Altyazılı
İzlenme
59102 kez izlendi
Blancanieves
1920'lerin Sevillasında Carmen, tüm çocukluğunu zalim üvey annesi Encarna'nın zulmü altında geçirmiştir. Taşadığı baskılardan bunalan genç kadın çareyi kaçmakta bulur. Yaşadığı travmaları unutturacak yeni maceralara ihtiyacı vardır ve kendisini tamamen farklı bir yaşamın içinde bulur. Tesadüfen tanıştığı yedi boğa güreşçisi cüce, her daim güzel Carmen'in koruyucusu olacaktır...

Pablo Berger'in senaristliğini ve yönetmenliğini üstlendiği film Grimm Kardeşlerin meşhur romanını bambaşka bir atmosfere taşıyor. Siyah-beyaz ve sessiz çekilen ve üzerine oldukça etkileyici müzikler bestelenen film sinemanın kökenlerine de bir saygı duruşu niteliğinde. Blancanieves 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
8.9/10
7.4/10
Yönetmen
Pablo Berger
Yapım
2012 / İspanya / 104 Dakika
Oyuncular
Maribel Verdú, Emilio Gavira, Daniel Giménez Cacho
Tür
Sunum
720P HD Altyazılı izle
İzlenme
59102 kez izlendi
Young Frankenstein - Genç Frankenstein
Büyük bir tıp profesörü olan Dr. Frankenstein, büyükbabasından kalma bir miras işini halletmek üzere topraklarına geri döner. Burada ona yardım edecek Igor ve evin kahyası Blucher ile karşılaşır. Ailesine ait ürkütücü şatoda büyükbabasının çalışmalarının izini süren Frankenstein, ölü bir bedeni diriltmenin yollarını arar. Kara romantik edebiyatın en ünlü eseri olan Mary Shelley imzalı Frankenstein öyküsünün parodileştirilmiş yorumu Young Frankenstein - Genç Frankenstein 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle...

9.0/10
8.0/10
Yönetmen
Mel Brooks
Yapım
1974
Oyuncular
Gene Wilder, Madeline Kahn, Marty Feldman
Tür
Sunum
720P HD Altyazılı izle
İzlenme
59074 kez izlendi
Wild Strawberries - Yaban Çilekleri
Huysuz ve inatçı profesör Isak Borg hayatta bir başına kalan, yıllarını bakteri bilimine veren 78 yaşında bir fizikçidir. Mezun olduğu Lund Üniversitesi’nden alacağı onur nişanesi için Stokholm’den Lund şehrine doğru yola çıkan profesör, bu yolculuk esnasında türlü kabuslar görecektir. Ölüme adım adım yaklaştığını hisseden adamın kabuslarında sorunlu geçmişi karşısına çıkacaktır. İsveç topraklarından çıkan, sinema tarihinin en önemli yönetmenlerinen biri olan Ingmar Bergman’ın başyapıtlarından biri sayılan film yönetmenin varoluşsal sorunlarını irdelediği yapıtlarından biri. Wild Strawberries - Yaban Çilekleri 480P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
8.8/10
8.3/10
Yönetmen
Ingmar Bergman
Yapım
1957
Oyuncular
Victor Sjöstrom, Ingrid Thulin, Folke Sundquist
Tür
Sunum
Max 480P Türkçe Altyazılı
İzlenme
59046 kez izlendi
52 53 54 55 56 57
Türlerine Göre Filmler
Boxset Filmler
Mini Diziler
Unutulmaz Diziler
Son Yorumlar
Facebook Sayfamız
Etiketler

UnutulmazFilmler.Com, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, iletişim bölümünden bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan talep ve şikayetler hukuksal olarak incelenecek, şikayet yerinde görüldüğü takdirde, ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılacaktır.

altyazılı film izle - sadece en iyi filmler - Google - Film izle - hd film izle
Copyright © 2011 UnutulmazFilmler.Com