web stats
Kapat (x)
Anasayfa Diziler Yeni Eklenenler En Çok İzlenenler IMDb Top 250 İletişim

En Çok İzlenen Filmler

The Pillars of the Earth
Dizi, İngiltere'de taht savaşları ve anarşinin yaygın olduğu 12. yüzyılda geçiyor. Winchester Kalesi'ndeki tahtta gözü olan herkese gün doğmuştur. Kral Henry'nin, öldükten sonra tahta geçecek yegane varisi Prens William esrarengiz bir gemi kazasında hayatını kaybetmiştir. 

Bu andan sonra, olanca güçleriyle tahta çıkabilmek için güç savaşları başlar. Tüm bunların etrafında kurgusal bir kasaba Kingsbridge'de bir katedralin yapımına başlanır. Fakat bu güç savaşları yüzünden katedralin inşası sık sık aksamalara uğrar. Din adamı, ustası ve mimarı tüm bu hengame ve engellemeler içerisinde hayatları pahasına ve olanca güçleriyle katedrali inşa etmek için çabalarlar. The Pillars of the Earth - Die Säulen der Erde 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
7.1/10
8.2/10
Yönetmen
Sergio Mimica-Gezzan
Yapım
2010 / Almanya / 240 Dakika
Oyuncular
Ian McShane, Matthew Macfadyen, Eddie Redmayne
Tür
Sunum
720P HD Altyazılı izle
İzlenme
103104 kez izlendi
The Battle of Algiers - Cezayir Bağımsızlık Savaşı
Uzun yıllar boyunca Fransa'nın sömürgesi olarak varlığını sürdüren Cezayir'in bağımsızlığını kazanış hikayesini anlatan film 1954 ve 1957 yılları arasındaki mücadele döneminde geçiyor. Casbah kalesinin bölmelerinde başlayan özgürlük hareketi zamanla tüm şehre yayıldığında sivil savaş patlak verir. Bir zaman sonra şiddetini artırdığında ise Fransız ordusu, terör örgütü olarak adlandırdığı, Cezayir direniş hareketi FLN'nin peşine düşerek üyelerini yok etmeye başlar. Bu savaş yıllara yayılarak insanlık tarihinin en kanlı özgürlük mücadelerinden birine dönüşür. 

Üç önemli kategoride Oscar'a aday gösterilen filmin yönetmeni İtalyan yönetmen Gillo Pontecorvo. The Battle of Algiers - La battaglia di Algeri - Cezayir Bağımsızlık Savaşı 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle...
8.1/10
8.2/10
Yönetmen
Gillo Pontecorvo
Yapım
1960 / 121 Dakika / Cezayir
Oyuncular
Brahim Hadjadj, Jean Martin, Yacef Saadi
Tür
Sunum
720P HD Altyazılı izle
İzlenme
103083 kez izlendi
Missing - Kayıp
Filmde, 1973 yılında Şili'de gerçekleşen darbe sırasında oğlunu yitiren Amerikalı bir babanın, bu ülkede oğlunu arayışı anlatılıyor. Geniş ölçüde tutuklamaların olduğu günlerde Amerikalı yazar ve yapımcı Charles Horman evinden alınır ve ondan sonra, kendisinden haber alınamaz. Eşinin iki hafta boyunca yaptığı araştırmalar da fayda etmez. Bunun üzerine Charles'ın babası Edmond (Jack Lemmon), oğlunu aramak için ABD'den Şili'ye gelir.

Baba Horman, Şili'de kaybolan oğlunu ararken Şili darbesine ilişkin birtakım ipuçları elde eder. Takip ettiği ipuçları onu, oğlu Charles’ın siyasal sebeplerle cunta tarafından ortadan kaldırıldığı sonucuna götürür. Tüm yolları deneyerek, oğlunu bulmaya çalışırken, özellikle kendi yurttaşları tarafından türlü güçlüklerle karşılaşır. Film bu ipuçlarının değerlendirilişi ile siyasal bir eleştiriye dönüşür.

Thomas Hauser'in aynı adı taşıyan kitabından sinemaya uyarlanmış olan film, politik mesajıyla ABD'nin, bu ve buna benzer ülkelerdeki tavrına da değinir. Film aynı zamanda 1982 Cannes Festivali'nde Altın Palmiye ödülüne layık görülmüştür. 
8.3/10
7.8/10
Yönetmen
Costa-Gavras
Yapım
1982 / Amerika / 122 Dakika
Oyuncular
Jack Lemmon, Sissy Spacek, Melanie Mayron
Tür
Sunum
720P HD Altyazılı izle
İzlenme
103020 kez izlendi
Dear Frankie - Sevgili Frankie
Duyma yeteneğini kaybeden dokuz yaşında bir çocuk olan Frankie, babasını tanımayan annesiyle birlikte yaşayan talihsiz bir çocuktur. Annesi Lizzie ise çocuğunu mutlu edebilmek için büyük bir yalana başvurmak zorunda kalmıştır. Frankie'ye babası hakkındaki gerçekleri anlatmayan Lizzie, oğluna babasının ağzından mektuplar yazmakta; böylece onu hayal dünyasında mutlu etmeye çalışmaktadır. 

Frankie, babasının Accra isimli bir gemide çalıştığını ve dünyayı gezdiğini zannetmektedir. Ancak sıradışı bir şekilde bir gün kasabalarına gelen Accra isimli gemi işleri karıştırır. Dear Frankie - Sevgili Frankie 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
8.2/10
7.7/10
Yönetmen
Shona Auerbach
Yapım
2004 / İngiltere / 105 Dakika
Oyuncular
Emily Mortimer, Jack McElhone, Gerard Butler
Tür
Sunum
720P HD Altyazılı izle
İzlenme
102922 kez izlendi
The Treasure of the Sierra Madre - Sierra Madre Hazineleri
Elde avuçta ne varsa tüketmiş iki Amerikan Fred Dobbs ve Bob Curtin Meksika'nın dağlarında altın olduğunu duymuşlardır. Bunun üzerine işinden iyi anlayan bir maden arayıcısını da ekibe katıp, Meksika dağlarının zor koşullarında altın aramaya başlarlar. Ama bu arayış sandıklarından daha fazla şeye mal olacaktır. The Treasure of the Sierra Madre - Sierra Madre Hazineleri 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle...
9.2/10
8.5/10
Yönetmen
John Huston
Yapım
1948
Oyuncular
Humphrey Bogart, Walter Huston, Tim Holt
Tür
Sunum
720P HD Altyazılı izle
İzlenme
102873 kez izlendi
Blade - Bıçağın İki Yüzü
Vampir Filmleri kronolojisinde hem "çukulata renkli" hem de "baş kahraman" olarak böylesine ayrıksı bir karakterin sinemada tutuluyor olması hoş bir ayrıntı olarak göze çarpıyor. Blade karakterini adeta "yaşayan" siyahi oyuncu Wesley Snipes'ın can verdiği bu alternatif kahraman, aslında bir çizgi roman karakterinin beyazperde'ye uyarlanmasıdır. 

Filmde, vampirlere "kan kusturan" bir vampir olan Blade'in hünerlerini izleyeceğiz. Blade'in annesi, henüz Blade onun karnındayken vampirlerin acımasız saldırısı sonucunda katledilmiştir. İntikam ateşiyle yanıp tutuşan Blade, bilincini kazandığı günden itibaren kendisini vampirleri temizlemeye adamıştır. Henüz doğmamışken ucundan bulaştığı vampir saldırısı nedeniyle genlerinde onların özelliklerinden de bulunan Blade vampirler tarafından 'Gündüz Gezen' olarak isimlendirilmektedir. Blade'in kendileri için dev bir tehlike oluşturduğunu bilen vampirler de onu bir an önce avlamak istemektedirler. 

Yönetmen koltuğunda Stephen Norrington'ın bulunduğu Blade 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle...
8.6/10
7.0/10
Yönetmen
Stephen Norrington
Yapım
1998 / Amerika / 120 Dakika
Oyuncular
Wesley Snipes, Kris Kristofferson, Stephen Dorff
Tür
Sunum
720P HD Altyazılı izle
İzlenme
102726 kez izlendi
True Romance - Çılgın Romantik
Clarence hayat kadını Alabama ile evlenir, beraber Clarence'in patronundan büyük miktarda kokain çalar ve bunu Hollywood'a gidip orada satmaya çalışırlar. Bu sırada kokainin asıl sahipleri bu yeni evlilerin peşine düşerler. Seanryosunu Quentin Tarantino'nun yazdığı True Romance - Çılgın Romantik 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
7.8/10
7.9/10
Yönetmen
Tony Scott
Yapım
1993
Oyuncular
Christian Slater, Patricia Arquette, Dennis Hopper
Tür
Sunum
720P HD Altyazılı izle
İzlenme
102602 kez izlendi
I'm Not There. - Beni Orada Arama
Bob Dylan, kariyeri boyunca sayısız türde klasik üretmiş ardından da bir ömür boyu konuşulacak bir efsane haline gelmiştir. Bu başarısının yanı sıra son derece de gizemli ve ketum olduğu da bilinen bir gerçektir. Sanatçının hayatının farklı dönemlerini ve dönüm noktalarını ele alan film, Dylan'ın hayatının saklı kalmış dönemlerine ışık tutuyor. 

2007 Venedik Film Festivali'nde Jüri Büyük Ödülü'nü alan ve Cate Blanchett'a En İyi Kadın Oyuncu ödülünü kazandıran filmin müzikleri usta müzisyenlerden kurulu bir kadro tarafından kotarılmıştır. I'm Not There. - Beni Orada Arama 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
7.3/10
6.9/10
Yönetmen
Todd Haynes
Yapım
2007 / Amerika / 135 Dakika
Oyuncular
Christian Bale, Cate Blanchett, Heath Ledger
Tür
Sunum
720P HD Altyazılı izle
İzlenme
102446 kez izlendi
The Fly - Sinek
Seth Brundle, karizmatik bir karakteri olan, hafif çılgın bir bilim adamıdır. Kadın gazeteci Veronica Quaife, maddenin teleportasyonu yani ışınlanma üzerinde çalışan bu genç dahiyi haber konusu yapmıştır. Genç kadın Brundle’ın ilk defa bir canlıyı ışınlamayı başardığı zafer anına şahit olur. Ancak ışınlanma modülüne Brundle ile birlikte girmiş olan küçücük bir sinek, herkesin gözünden kaçmıştır.

Genç bilim adamı ve güzel gazeteci arasında gelişen duygusal yakınlaşma, kısa süre içinde Brundle’da gelişen ruhsal ve fiziksel farklılıklar tarafından gölgelenecektir. Brundle’ın moleküler yapısının bir sineğinkiyle birbirine karışmış olduğu anlaşıldığında, iki sevgilinin gözleri önünde gerçekleşen acı verici trasformasyon süreci, zamana karşı bir yarışa dönüşür.

1958 tarihli kült yapımın David Cronenberg tarafından bu tekrar çekimi, yeteri kadar özgün olduğu gibi, içerdiği duygusal ve dramatik gerilimle de göz dolduruyor. Üstelik selefi, hiç de fena sayılmayacak bir eserken... The Fly - Sinek 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle...

7.4/10
7.5/10
Yönetmen
David Cronenberg
Yapım
1986
Oyuncular
Jeff Goldblum, Geena Davis, John Getz
Tür
Sunum
720P HD Altyazılı izle
İzlenme
102327 kez izlendi
Traffic - Trafik
Amerika'nın uyuşturucu ile mücadelesinden ve giderek uluslararası bir ticaret ağı kuran uyuşturucu çetelerinden bahseden, karmaşık kurgusu ile içiçe geçmiş pek çok öyküyü perdeye taşıyan ve uyuşturusu dünyasının mafya ve devlat taraflarından dikey kesitler sunan ‘Traffic' yılın en başarılı yapımları arasında gösteriliyor. Soderbergh'in omuz kamerası ile çektiği filmindeki ana karakterlerin öyküleri şöyle: Hakim Robert Wakefield uyuşturucu ile mücadele komisyonunun başına atanır. Sert ve muhafazakar yanı ile tanınan hakim bir yandan uyuşturucu mafyası ile uğraşırken, bir yandan da kızının bağımlı olduğunu öğrenip şok geçirir. Kocasının tutuklanması üzerine şaşkına dönen ve onun asıl işinin uyuşturucu ticareti olduğunu öğrenen Helena Ayala, bir anda yabancısı olduğu bir dünyanın içinde bulur kendini. Meksika'da ise bir polis ahlaki ikilemler içinde yanıp kıvranmaktadır. Traffic - Trafik 720P görüntü kalitesinde ve altyazılı izle meniz için sizlerle...
8.4/10
7.7/10
Yönetmen
Steven Soderbergh
Yapım
2000
Oyuncular
Michael Douglas, Don Cheadle, Benicio Del Toro
Tür
Sunum
720P HD Altyazılı izle
İzlenme
102313 kez izlendi
Rocky II - 2
Adı sanı duyulmamış amatör boksör Rocky Balboa, Dünya Ağırsiklet Güreş Şampiyonu Apollo Creed'i devirerek herkesi şaşkınlığa sürüklemiş, iyi paralar kazanmakla birlikte, adının da duyulmasını sağlamıştır. Maçın fırtınalarının ardından kendisini konforlu aile yaşantısına veren Rocky, Creed'in yeni bir maç teklifini reddemez, ve yüzyılın rövanşı için geri sayım başlar.. 

İlkinden 3 yıl sonra çekilen ikinci film, ilkinin çizgisinde ilerliyor ve orijinaliyle benzerlikler taşıyor. Filmin yönetmenlik koltuğunda ise Sylvester Stallone'yi görüyoruz. Rocky II - 2 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle...
7.6/10
6.9/10
Yönetmen
Sylvester Stallone
Yapım
1979 / Amerika / 119 Dakika
Oyuncular
Sylvester Stallone, Talia Shire, Burt Young
Tür
Sunum
720P HD Altyazılı izle
İzlenme
102285 kez izlendi
Dawn of the Planet of the Apes - Maymunlar Cehennemi: Şafak Vakti
Genleri değiştirilmiş, isyancı maymun Cesar'ın kaçışının üzerinden on beş sene geçmiştir. Cesar diğer maymunlarla birlikte büyük bir maymunlar ordusu kurmayı başarmıştır. Kıyamet sonrası San Francisco'sunda artık bilim insanlarının tek derdi, patlak veren bu büyük sorunu kontrol altına almak olacaktır. Dawn of the Planet of the Apes - Maymunlar Cehennemi: Şafak Vakti 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
7.4/10
8.0/10
Yönetmen
Matt Reeves
Yapım
2014 / Amerika / 130 Dakika
Oyuncular
Gary Oldman, Keri Russell, Andy Serkis
Tür
Sunum
720P HD Altyazılı izle
İzlenme
102068 kez izlendi
Gone Baby Gone - Kızımı Kurtarın
Dört yaşındaki Amanda, ortadan kaybolmuştur ve polis davayı çözmek için fazla yol alamamıştır. Amanda’nın teyzesi Mc Cready bu iş için Patrick Kenzie ve Angie Gennaro adında iki dedektif tutar. Ancak dedektifler, bu tarz bir konu üzerine fazla deneyimlerinin olmadığını söylemekten kaçınmazlar. Aile özellikle onları iki sebepten ötürü istemektedir. Polis değillerdir ve yaşadıkları muhiti iyi tanımaktadırlar. Dava sürerken Kenzie ve Gennaro uyuşturucu satıcıları ve sübyancılarla karşılaşırlar. Tam davayı çözmek üzerelerken, ikiliyi birbirinden ayıracak bir çelişki ile yüz yüze gelirler. Filmin yönetmeni Oskar ödüllü oyuncu Ben Affleck.
7.2/10
7.8/10
Yönetmen
Ben Affleck
Yapım
2007
Oyuncular
Morgan Freeman, Ed Harris, Casey Affleck
Tür
Sunum
720P HD Altyazılı izle
İzlenme
101934 kez izlendi
Wild China
Çin’in her yöresinde eşsiz güzelliklere sahip manzaralara, ender bulunan hayvan ve bitki türlerine ve sayısız esere ev sahipliği yapan Wild China, BBC kalitesinde muhteşem bir yolculuk vadediyor. 

Heart of the Dragon : Saklı kalan son dünya Çin… Yüzyıllar boyunca Çin’e gelen gezginler, büyüleyici manzaralar ve şaşırtıcı yaratıklardan bahsedip durmuşlardı. Çin Uygarlığı Dünya’nın en eski ve bugün itibariyle 1 milyarı aşan nüfusuyla en kalabalık medeniyetidir.Doğayla uyum içinde yaşayan 50′yi aşkın etnik gruba  ve çok geniş bir yelpazeye yayılmış geleneksel yaşam tarzlarına ev sahipliği yapmaktadır.

Shangri-La : Bulut dalgalarının aşağısında Çin’in uzak güney-batı eyaleti Yunnan’da büyük nehirler ve dünyanın en eski ormanlarından oluşan gizemli ve efsanevi bir yer uzanmaktadır. Buradaki gizli vadiler, tuhaf ve eşsiz türlerle renkli kabile kültürlerini barındırmaktadır.Tropik kuşağın bu kadar kuzeyinde bu tür ormanlara nadiren rastlanır.Peki, buradakiler nasıl bu şekilde gelişebilmişler?Ve bu sarp arazi nasıl olup da Çin’in en harika doğal varlıklarının sığındığı bir liman haline gelebilmiş?

Tibet : Tibet Platosu Çin’in dörtte  birini kaplamaktadır. Bölgenin büyük bir kısmı ıssız ve yaşanamazdır. Güney kısımları Dünya’nın en yüksek sıradağlarının arasından geçer heybetli Himalayaların. Batı Avrupa büyüklüğündeki orta kısmı bol rüzgârlı ve dondurucu bir çöldür.Ancak zor şartların hâkim olduğu bu yer inanılmaz bir yaban hayatına ev sahipliği yapar. Burada Çin’in diğer bölgelerinden daha iri hayvanlar yaşar. Tibet, 50 yılı aşkın bir süredir Çin’e bağlı bir eyalettir.

Beyond the Great Wall : Büyük Çin Seddi, kuzeyden ögelen göçebe kavimleri Çin’den uzak tutmak amacıyla Han hanedanlığı tarafından inşa ettirilmiştir. Çinliler bu kavimlere barbar diyor ve bu kavimlerin toprakları çorak ve yaşanılmaz kabul ediliyordu. Kuzey Çin, berbat kışları, gaddar yazları ve kavurucu çölleriyle gerçekten de acımasız bir yerdir.

Land of the Panda : Kuzeydeki Çin Seddi’yle korunan ve Yangtze ve Sarı Nehir’in beslediği Çin’in güney-doğusunun kalbi, kökleri 5 bin yı öncesine uzanan gelişmiş bir medeniyetin merkezidir.Yabancılar için burası gizemli bir yerdir.İnsan eliyle yapılmış göz kamaştırıcı eserler vardır.Burası Çin’in en nadir ve kendine özgü hayvanlarının da yuvasıdır.Burada yaşayan Han Çinlileri dünyadaki en kalabalık etnik gruptur ve dilleri Mandarin dünyanın en eski ve en yaygın konuşulan dilidir.

Tides of Change : Çin Seddi’nin güneydoğuda sonlandığı noktadan itibaren 14,500 km. uzunluğunda bir kıyı şeridi ve. 5,000 yılı aşkın bir tarih uzanır. Burası Çin’in geçmişi ve geleceği arasındaki en büyük çelişkilerin görülebileceği yerdir.Bugün, Çin’in güneydoğudaki kıyı şeridi boyunca çoğu göz kamaştırıcı modern şehirlere tıkılmış halde 700 milyon insan yaşamaktadır. Ancak bu kalabalık sahiller doğal yaşamın sağlığı için önemini hala korumaktadır.


8.5/10
8.7/10
Yönetmen
Charlotte Scott
Yapım
2008 / İngiltere / 360 Dakika
Oyuncular
Bernard Hill
Tür
Sunum
720P HD Altyazılı izle
İzlenme
101725 kez izlendi
The Cat Piano (Kısa Film)
Melbourne International Film Festival ve Sydney Film Festival ve daha birkaç festivalde daha en iyi animasyon, en iyi kısa animasyon film gibi dallarda ödüller kazanan, Nick Cave' in anlatımıyla süslenmiş; şiiirsel, miyavımtrak bir animasyon olan The Cat Piano şehirdeki şarkıcı kedilerin birer birer kaybolması ve sonrasında olanları anlatıyor. Kısa animasyon The Cat Piano 720P görüntü kalitesinde ve altyazılı izle meniz için sizlerle...
7.6/10
7.4/10
Yönetmen
Ari Gibson, Eddie White
Yapım
2009
Oyuncular
Nick Cave
Tür
Sunum
720P HD Altyazılı izle
İzlenme
101676 kez izlendi
Julie & Julia
Julie Powell bir şirkette hiçbir kariyer vaat etmeyen sekreterlik görevini yürüten, Queens'te oldukça mütevazı bir hayat süren ve hayatının monotonluğundan sıkılan genç bir kadındır. Hayatına renk katmaya çalışan Julie, mutfakta hünerlerini göstermeye karar verir. Annesinden ödünç aldığı Julia Child imzalı yemek kitabı onun kısa süre içinde en iyi dostu olur...Julie & Julia 720P görüntü kalitesinde izle meniz için sizlerle..
7.1/10
7.0/10
Yönetmen
Nora Ephron
Yapım
2009 / Amerika / 123 Dakika
Oyuncular
Amy Adams, Meryl Streep, Chris Messina
Tür
Sunum
720P HD Altyazılı izle
İzlenme
101641 kez izlendi
Un coeur en hiver - Ayazda Bir Yürek
Maxime ve Stephane bir keman yapımı ve tamiri dükkânını birlikte işleten iki yakın dosttur. Stephane, gayet çekicidir; fakat içine kapanık biridir. Müzik en büyük tutkusudur; fakat müzik yapmaktan ziyade dinlemeyi tercih etmiş, keman tamirinde ustalaşmıştır. Maxime ise Stephane’ın tersine, güler yüzlü ve sosyaldir. Maxime’in güzel sevgilisi Camille ise çok yetenekli bir kemancıdır. Camille ile Stephane tanışır tanışmaz birbirlerinden etkilenir. Camille müzik tutkunu bu esrarengiz adamı merak etmeye, Stephane ise düşkün olduğu kemanı konuşturan bu güzel kadına ilgi duymaya başlamıştır. Üçünü, zor günler beklemektedir. Venedik Film Festivali, Avrupa Film Ödülleri dâhil olmak üzere birçok festivalden bol ödül alan film, Claude Sautet’in başyapıtı olarak gösteriliyor. Un coeur en hiver - Ayazda Bir Yürek 480P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle...  
6.9/10
7.5/10
Yönetmen
Claude Sautet
Yapım
1992 / Fransa / 105 dakika
Oyuncular
Daniel Auteuil, Emmanuelle Béart, André Dussollier
Tür
Sunum
480P Altyazılı izle
İzlenme
101571 kez izlendi
The Village - Köy
Mutlu ve huzurlu görünen bir kasaba, aslında onu çevreleyen ormanın verdiği dehşeti yaşamaktadır. Ormanda, tam olarak ne olduklarını bilemeseler de onlara korku dolu bir yaşantı sürdüren yaratıklar vardır. Bu yaratıklar ve kasabalılar arasında garip bir tür anlaşma vardır, kasabalılar ormandan uzak durdukça yaratıklar da kasabaya bulaşmamaktadır. 

Ancak bir gün, meraklı Lucius Hunt, ormanı keşfetmeye karar verir. Bu hareketi, taraflar arasındaki gizemli anlaşmayı bozacak ve yaratıkların kasabaya gelmesine sebep olacaktır.The Village - Köy 720P görüntü kalitesinde izle meniz için sizlerle..
7.8/10
6.5/10
Yönetmen
M. Night Shyamalan
Yapım
2004 / Amerika / 108 Dakika
Oyuncular
Sigourney Weaver, William Hurt, Joaquin Phoenix
Tür
Sunum
720P HD Altyazılı izle
İzlenme
101375 kez izlendi
City Lights
Kör bir çiçekçiye aşık olan ve sokaklarda yaşayan iyi niyetli bir serseri, kıza kendisini varlıklı biri olarak tanıtır. Bir milyonerin hayatını kurtarmıştır ve onun kendisine yardım edeceğine güvenmektedir. Adamı ziyaret edip sevdiği kızın gözlerini ameliyat ettirebilecek kadar para ödünç alabileceğini düşünür. Ama zengin insanlar aslında ikiyüzlü bir yaşam sürmektedirler. Çoğu eleştirmene göre bu film Charlie Chaplin’in başyapıtı. Sesli sinemanın yeni yayılmaya başladığı bir dönemde, bu devrimi reddederek yine sessiz çektiği filminde, neredeyse tüm becerilerini konuşturuyor Chaplin.
9.2/10
8.6/10
Yönetmen
Charles Chaplin
Yapım
1931
Oyuncular
Charles Chaplin, Virginia Cherrill, Florence Lee
Tür
Sunum
Max 720P Türkçe Altyazılı
İzlenme
101192 kez izlendi
Amazing Grace
18. yüzyıl İngiltere'sinde geçen film, İngiliz Parlamentosu'nda yasama meclisine seçilen dinci siyasetçi Christian William Wilberforce'un hayatını anlatır. Genç siyasetçini en büyük arzusu yakın bir zaman içerisinde bu yüzyılın en büyük sorunu olan köle ticaretini yok etmektir. Bu hedefindeki en büyük destekçilerden biri şair John Newton'dır. Ancak bu yol fazlasıyla uzun ve zorludur. Çünkü köle ticaretinden büyük gelir elde eden kurumlar vardır ve bu yasanın yürürlüğe girmesine izin vermeye niyetli değillerdir. Wilberforce hayatındaki tüm zorluklara rağmen mücadelesinden vazgeçmeyecektir.

Yakın zamanda 'The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn Treader' filmini çeken Michael Apted tarafından yönetilen filmin başrollerinde Ioan Gruffudd ve Albert Finney yer alıyor. Amazing Grace 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
8.8/10
7.4/10
Yönetmen
Michael Apted
Yapım
2006 / İngiltere / 117 Dakika
Oyuncular
Ioan Gruffudd, Albert Finney, Michael Gambon
Tür
Sunum
720P HD Altyazılı izle
İzlenme
101151 kez izlendi
The Virgin Suicides - Masumiyetin İntiharı
Bir grup genç, banliyönün en gizemli 5 kız kardeşi ile ilgilenmektedir böylece hem kendi cinselliklerini, hem de kadınlığın gizemlerini keşfederler. Lisbon kardeşler normal bir görünüm sunmaktalarsa da, aralarından birinin intihar etmesi tüm dikkatleri aileye çevirir. Katı Katolik ahlakını benisemiş Lisbon ailesi kızlarının intiharı üzerine konuşmamakta, gerçekler bir sır olarak kalmaktadır. Olayları izleyen komşu ailelerin oğulları Lisbon kızlarının gizemini çözmeyi amaç edinirler.           The Virgin Suicides - Masumiyetin İntiharı 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
5.8/10
7.3/10
Yönetmen
Sofia Coppola
Yapım
1999 / Amerika / 97 Dakika
Oyuncular
Kirsten Dunst, Josh Hartnett, James Woods
Tür
Sunum
720P HD Altyazılı izle
İzlenme
101137 kez izlendi
The Good, the Bad, the Weird - İyi, Kötü Ve Tuhaf
1930'larda Mançurya Çölü'nde geçen film, Koreli 3 haydutun hikayesini anlatıyor. Tesadüfen bir trende yolları kesişen insan avcısı Do-won, çete lideri Chang-yi ve tren soyguncusu Tae-goo, Tae-goo'nun trende bulduğu haritadaki yerin peşine düşerler.  Bu süreçte maceradan maceraya atılan üçlü için haritadaki yere ulaşmak kolay olmayacağı gibi yolda da Japon Ordusu ve Çinli ve Rus haydutlara karşı da mücadele etmek zorunda kalacaklardır. 

Mançurya topraklarında geçen Uzak Doğu'dan bir Western macerası sunan The Good, the Bad, the Weird - İyi, Kötü Ve Tuhaf 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle...
8.8/10
7.3/10
Yönetmen
Kim Jee-Woon
Yapım
2008 / Güney Kore / 138 Dakika
Oyuncular
Kang-ho Song, Byung-hun Lee, Woo-sung Jung
Tür
Sunum
720P HD Altyazılı izle
İzlenme
101053 kez izlendi
22 Jump Street - Liseli Polisler 2
Lisede yürüttükleri başarılı operasyonun ardından bir kez daha bir araya gelen polis memurları Schmidt ve Jenko aynı gizli görev tanımıyla bu kez üniversite yollarını tutar. Yerel bir üniversiteye kayıt olan ikilinin aralarındaki ilişki de son görevlerinden bu yana ilerlemiştir. Ancak Jenko, okulun futbol takımında ruh eşini bulduğunda, Schmidt ise bir tiyatro topluluğuna üye olduğunda hem görev hem de partnerlikleri bir kez daha sorgulamaya başlarlar. Bu süreç bir nevi büyüme sancılarından geçtikleri, olgunlaşıp birlikte başarıp başaramayacaklarını test edecekleri bir sınava dönüşür.

İki genç polisin maceralarına odaklanan serinin ikinci filminin de başrollerinde bir kez daha Channing Tatum ve Jonah Hill bulunurken yönetmen koltuğunda Phil Lord ve Chris Miller'ı görüyoruz. 22 Jump Street - Liseli Polisler 2 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
6.9/10
7.5/10
Yönetmen
Phil Lord, Christopher Miller
Yapım
2014 / Amerika / 112 Dakika
Oyuncular
Channing Tatum, Jonah Hill, Ice Cube
Tür
Sunum
720P HD Altyazılı izle
İzlenme
101039 kez izlendi
Sexmission - Seksmisja
İki bilimadamı bir deneye katılmaya gönüllü olur. Bir dondurucuya kapatılıp uyutulurlar. Sadece üç yıl için ama bir yanlışlık olur ve orada unutulurlar. Ta ki 50 sene sonra hatırlanana kadar. Bu arada korkulan olmuş 3. Dünya Savaşı çıkıp bir nükleer felaket olmuştur. Neyse ki insanlar iyidir, fakat erkekler kısır kalmıştır. Tabi bizim 50 yıl öncesinden gelen iki kahramanımızı zor bir görev beklemektedir.

Bir distopya filmi Sexmission - Seksmisja altyazılı izle meniz için sizlerle..
7.0/10
7.6/10
Yönetmen
Juliusz Machulski
Yapım
1984 / Polonya / 120 Dakika
Oyuncular
Olgierd Lukaszewicz, Jerzy Stuhr, Bozena Stryjkówna
Tür
Sunum
Altyazılı izle - DvdRip
İzlenme
101025 kez izlendi
52 53 54 55 56 57
Türlerine Göre Filmler
Boxset Filmler
Mini Diziler
Unutulmaz Diziler

Son Yorumlar
Facebook Sayfamız
Etiketler

UnutulmazFilmler.Com, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, iletişim bölümünden bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan talep ve şikayetler hukuksal olarak incelenecek, şikayet yerinde görüldüğü takdirde, ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılacaktır.

Google - yabancı dizi izle - canlı tv izle
Copyright © 2011 UnutulmazFilmler.Com